View Single Post
Old 06-01-2010, 13:29   #9
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Možná to bude znít trochu hnusně, ale ten kotec bude asi nevyhnutelné řešení. Už jen kvůli tomu, že pes zavřený ve chlévě působí jako týraný jak pro MP, tak i jiné lidi.
..Policie by se měla řídit příslušnými zákony a předpisy a max. by to mohla poslat dál - na veterinární správu nebo tak. A ta by se opět měla řídit předpisy a zákony. Takže jak působí na policii - toho bych se tak nebála (samozřejmě, pokud je pes ok) Obecně mi přijde přístup k těmto záležitostem často dost laxní ze strany úřadů apod., které mají nahlášené záležitosti řešit.
Co jak působí na lidi..to je blbé. Lidi mají zažité různé věci a to jim pak člověk danou věc nevysvětlí ani kdyby se postavil na hlavu
Osobně mám asi až nepřiměřené strachy při představě, že bych měla psa venku na zahradě, že mi ho někdo otráví apod. Jasně, pes bývá asi většinou v kotci, když není majitel doma, ale jestliže pán psal, že na zahradě není kvůli nedostatku financí na řádné oplocení..tím spíš bych se toho kvůli sousedovi bála... Ale jak píšu, asi jsou tyhle moje obavy (obecně) přehnané.
yzengrin jest offline   Reply With Quote