View Single Post
Old 23-10-2009, 10:07   #44
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Natalija, o jūs visada vedžiojat mieste su antsnukiu? Žinoma, čia kiekvienam skirtingai, kiekvienam savaip, bet mes vedžiojam Vaidį visada be antsnukio, Klaipėdos miesto taisyklės jo nereikalauja, man taip patogu ir aš nematau čia jokių sunkumų, ar ko čia nervotis taip, nervuojosi, jei Vaidis ant kažko puola, ant kitų šunų, bet lygiai taip pat būtų ir jei būtumėm su antsnukiu, pultų ir nervočiaus, situacijos tai nekeičia, ir nervų lygiai tiek pat. Tiesiog aš žinau, kad galiu eidama su trumpu pavadžiu suvaldyt savo šunį, kad šis neužpultų. Juk visada gali, jei matai sudėtingesnę situaciją, su šunimi apeit aplink, atsitraukt, pasiimt už visiškai trumpo pavaduko. Visai kita, jei kaip sakai, koks durnius išprovokuos, ale kaip? pribėgs prie šuns ir kiš rankas į snukį?
Dėl pinigų dresūrai, tai sutinku, jei šuo yra socializuotas, draugiškas, tačiau visiškai nemokintas, norint išsilaikyti tą testą gali tekt ir dresūros aikštelėje apsilankyt, nes visgi šuo turi mokėt ne tik šalia eit, bet ir sėst, gult, pasilikt vietoje ir komandos 'pas mane', kaip suprantu, ale juk tai minimali dresūra, netruks ir nekainuos velniai žino kiek, kad būtų klausimas ar verta čia dėlto laikyti testą
vike jest offline   Reply With Quote