View Single Post
Old 29-07-2011, 01:22   #102
Vaquita
Junior Member
 
Vaquita's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Brno
Posts: 23
Send a message via Skype™ to Vaquita
Default

Tak což o to, mně se líbí čévéčka více ve vlčí barvě, s výraznější barvou, ale na druhou stranu to pro mě není to prvořadé. Jinak moc díky za tipy, na podzim navštívím pár vybraných chovatelských stanic a mám v plánu i výstavu v brně v září, tak snad to všechno vyjde podle plánu :-). a pak se uvidí, kdy budou štěňátka...
Jinak já v bytě nic moc cenného nemám, i když bydlím v podnájmu, všechen nábytek a vybavení mám vlastní, takže když by to štěndo nedejbože zničilo, tak se až tak moc nestane, nemám k nim až tak osobní vztah, že bych nepřenesla přes srdce pár škrábanců a kousanců :-) a když už to bude vypadat blbě, tak se hold koupí nový kus :-). Navíc v bytě nejsou ani koberce, takže o věc míň ke kousání a trhání, jen bude třeba vyřešit ty kabely (máme volně ložené naštěstí jenom od televize a počítače, ale to přítel už asi půl roku slibuje, že to nějak vyřeší, tak uvidíme, třeba ho konečně přiměju :-) ). Máme sice doma kocoura a toho kabely nikdy moc nelákaly, takže to nebylo potřeba...
Vaquita jest offline   Reply With Quote