View Single Post
Old 08-11-2010, 11:52   #661
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Guu View Post
Vaiva, papasakok daugiau apie reikalo pribrendimą antram šuniui namuos. Ar ilgai jau bręsta ir kokie pagrindiniai argumentai? Labai įdomu, gal ir kitiems bus naudinga, jei kiek pasidalinsi savo surinkta informacija. Beje, apie kokią (ne)veislę galvoji? Kažkaip vis pametu skaičių, kiek pas Daivą ir Deimą šunų. Neperseniausiai su Deima kalbėdama vos iš klumpių neišvirtau išgirdusi, kokia pas ją šunauja. Gal ir dar kas nors iš čekų šeimininkų mąsto gausinti gaują? Va, Natalija basendže pagausino (beje, kaip sekasi sugyvent jums, ar vis dar Ivju meilė begalinė? ), gal dar pas ką nors naujienų panašių yra? Deima, jei papasakotum daugiau apie Lucky ir bernų gyvenimą ir bendravimą, tai patenkintum kai ne kurių smalsumą.
Na su manim viskas paprasta - galvoju apie antrą čeką arba kiek mažesnę panašaus charakterio/judrumo/kailio veislę. Argumentai už - labai subjektyvūs. Noriu ir tiek. Su Brukne LT parodos nebeįdomios, nebėra to smagumo rinktis viską iš naujo. Šiaip norisi to darbo su jaunu šunimi - visi auklėjimai, socializacijos ir pan. Plius dviems šunims smagiau žaisti, lengviau juos iškrauti. Bet yra argumentai prieš, kurie yra labai racionalūs - vietos stygius, dvigubai daugiau plaukų namie, pasiaiškinimai giminėms ir artimiesiems, kodėl aš ne vaikus gimdau, kaip pridera, o šunis auginu Sudėtingiau rasti kur palikti išvažiuojant. Sudėtingiau vežtis kartu. Klausimas ar užteks laiko ir dėmesio dviems šunims, kurie vis dėl to yra labai reiklūs žmogaus dėmesiui. T.y. jaunąjį šunį mano giliu įsitikinimu reiktų vedžioti atskirai, socializuoti atskirai, na, kad ne paskui Bruknę eitų, o paskui mane Tai vadinasi padvigubėja pasivaikščiojimų laikas. Nors aš dirbu iš namų ir didžiąją dalį laiko praleidžiu namie (t.y. negalioja man nei darbo valandos, nei savaitgaliai, dažniausiai blogaja prasme ) , vis dėl to suvokiu, kad diena nėra guminė... Deimos ir Daivos kiek kitokia situacija - aš gyvenu butuke visai Vilniaus centre...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote