View Single Post
Old 05-04-2012, 13:07   #41
Predator
Junior Member
 
Predator's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Predator; GORĄCO życzę Ci, aby Twoja pewność siebie przetrwała najbliższy rok, bo wg mnie z każdym kolejnym postem udowadniasz, że rzeczywiście dalej nie rozumiesz.
dziękuje serdecznie za życzenia moja pewność siebie nie bierze się z niczego więc możesz być tego pewna(i nie chodzi tu o wilczaka). Co do rozumienia to faktycznie nie rozumiem... dla mnie pies jest psem - działa instynktownie i trzeba go w miarę zabezpieczyć(nie smyczką fi 0,5 cm) ale nie mam wpływu na wszystkich dookoła i nie zamierzam być więźniem psa...

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Nasza postawa nie jest podszyta lękiem (jak cały czas starasz się to wszystkim wmówić)
Hmm przeczytaj uważnie pierwszą stronę tematu - jeśli to nie lęki i zahukanie to mamy inną definicję tych słów. W moim słowniku jest też nawet słowo rozsądek ale tutaj ewidentnie nie można go zastosować no chyba, oprócz puszczania psa bez smyczy przy ruchliwej ulicy (czego również nie robię)[/quote]

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Nie wszystkie suki (a psy to już wcale ) są takie jak Aszczu i nie ma to nic wspólnego z socjalizowaniem lub jego brakiem
pomimo, że nie do mnie chciałbym zauważyć - no właśnie nie wszystkie - a Wy z góry założyliście, że mój malec to morderca dzieci, łobuz, pogromca pijaków itp Swoją drogą możesz się nie zgadzać ale to na co sobie zwierze pozwala to ma jednak DUŻO wspólnego z socjalem i błędami popełnionymi w jego trakcie (druga cześć to rzeczywiście charakter). Nie piszę tego przez pryzmat mojego brzdąca. Oczywiście zawsze możesz uważać inaczej dając PSU za dużo swobody w "podejmowaniu decyzji" a później się dziwić, że ustawia innych pod siebie.....

Pozdrawiam ciepło
Predator jest offline   Reply With Quote