View Single Post
Old 28-11-2010, 12:13   #696
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Na nzn kekvieno savo nuomone as cia istikro su nieko gyncitis nesiruosiu ir pyktis taip pat.Nulaikyt nulaikau tol kol nepribega koks blusius ir pradeda tarp sunu maltis ir as skaitau tai ne mano beda kad ir ikas mano suo tam kitam nes ne mano sunys yra palaidi, o esme kad tos babces net neziuri kur ju suniokai laiksto jom net nusisvilpt tik poto kai jau pradeda maniskiai pult pradeda rekt, kaip sakant tegu prisirisa suny.Pas mus Naujanuose daug palaidu sunu ir as skaitau kad ne as turiu nuo ku kentet ir vsio.Tiesiog ziuriu kai kurie nezinantis situacijos cia pradeda iskart kita suedinet, manau nesidaro taip.Kazka minejo del vaiku tai galiu atsakyt visada kai eina vaikas mes sunys prisitraukiam del viso pykto.Ir ka be sakytu cia kaip yra taip yra mazi lojantis sunys be pavadziu mum tikrai nepatinka ir pora kart isgazdinus toki suny galiu pasakyt yra naudos poto jau babces pamacius mus juos prisirisa ir apeina mus.tai kad galite toliau aisku diskutuot kokie mes esam blogi ir pan bet as uz savo sunu gerove ir man tikrai paciai nepatinka kai juos trikdo kazkokie kiti;]tai va lyg ir viska pasakiau;]
Lauryte jest offline   Reply With Quote