View Single Post
Old 09-11-2011, 08:29   #9
Czertice
Rakša
 
Czertice's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Praha
Posts: 292
Default

Quote:
Originally Posted by Romana View Post
Před pořízením čsv jsem tyto stránky vždy ráda navštívila, přečetla si pár témat a něco nového se dozvěděla. Ale poslední dobou, když se člověk začal rozkoukávat kolem, zjistí, jaká nevraživost mezi některými lidmi panuje. Většina příspěvků, co poslední dobou pročítám, mi přijde jako malicherné hádání malých dětí a ne jako debata mezi dospělými.
Myslela jsem si, že wolfdog sdružuje lidi stejných zájmů - tedy našich psů, ale tak nějak zjišťuji, že je to spíš prostor pro to, aby se tu někteří mohli hádat a aby někteří mohli přehnaně reagovat, což (si troufám říct) ve finále odrazuje nové majitele od navštěvování těchto stránek.

Možná je to ale jen můj názor na věc.
Je řada lidí, co jen čte a máloco komentuje. Takže se může zdát, že se tu všici hádají, když ve skutečnosti je tu vždycky ještě ta část, co mlčí:]

S tvým názorem souhlasím, a doufám, že s časem tahle hádka utichne, páč přibývá majitelů, kteří se toho neúčastnili a kteří budou chtít diskutovat o něčem jiném. (A když budeme všici v míru, pravdě a lásce, tak to něco jiného nebude další hádka
__________________
Czertice jest offline   Reply With Quote