View Single Post
Old 08-11-2011, 23:34   #6
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Lemmy View Post
Mám Váš příspěvek chápat tak, že na toto fórum nemusím chodit, když mě nezajímají informace o hádkách "dvou táborů"? To si musí noví chovatelé zakládat svá fóra, aby se dozvídali kvalitní a věcné informace?

To, co se zde snaží prezentovat Tomáš je názor, že by všichni chovatelé ČSV a PŘEDEVŠÍM představitelé klubu ČSV měli společně usilovat ne o hanu a házení špíny, ale o rozvoj tohoto plemene.

Na toto fórum chodím kvůli informacím o psech, nikoli kvůli vykonstruovaným pomluvám lidí.

Veronika
Chápejte to jak chcete. Můžete sem chodit a nemusíte. Můžete si zakládat jiná fóra a nemusíte. Nikdo vám nic nezakazuje ani nenařizuje. Stejně tak vy nemáte právo komukoliv zakazovat nebo přikazovat co má kde psát.

Právě proto byste měli číst hlavně ty informace a články (které tu v současné době chybí, ale měly by se vrátit) a vynechat příspěvky, o kterých víte (třeba po prvním přečtení), že si v nich někdo vyřizuje vzájemný konflikt.

Krom toho jsem si nevšimla, že by tady někdo vystupoval jakožto představitel klubu. Všichni tady jsou za své soukromé osoby. Stejně tak toto nejsou oficiální články klubu (ačkoliv v minulosti byly). Ty najdete na adrese www.cswolfdog.cz. Pokud jsou tady prezentovány nějaké informace za klub, tak je to jasně napsáno (ale je jich minimum).

Nikdo ze současných představitelů klubu tady na nikoho špínu nehází.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote