View Single Post
Old 16-06-2011, 09:04   #8
leila
http://www.tobrok.sk
 
leila's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Nitra - Mojmírovce, Slovakia
Posts: 550
Default

Nechcela som sa vyjadrovať, ale nechcem, aby sa tu skloňovalo moje meno v tomto zmysle. Som rada, že na mňa útočíš, hlavne keď s tým nič nemám...
Za prvé, tú sučku som mala do spolumajiteľstva, všetko bolo vybavené. Všetko sa riešilo. Za druhé, prišiel tam niekto, kto si ju zobral - mala som ju sľúbenú, mala som ju dostať hneď ako bude pripravená, za nejaký čas, resp. potom sme sa dohodli na spolumajiteľstve. Ten pán si ju zobral spolu s jedným z tých psov. Bola u neho cez rok. Teraz však odchádza do zahraničia a sučku si nemôže zobrať a ani nechať. Preto ju dáva preč. Sučku teda inzeruje.
Neviem prečo sa tu navážaš do mňa, pokiaľ nemáš ani páru, čo sa tam ďalej deje. Ruda ma nezaujíma, pre mňa je to človek, s ktorým nechcem mať nič spoločné. Ospravedlňovať sa mu nemám za čo, ani nikomu, jediné za čo som sa angažovala bolo, aby sa tá sučka dostala do dobrého domova. Ten našla, mala milujúcu rodinu, i keď to bolo poza môj chrbát, nikto mi tam neodpovedal na maily, telefonáty,.., teraz je však situácia iná. Ja sa mám za to ospravedlňovať? Prečo?
__________________
www.tobrok.sk
leila jest offline   Reply With Quote