View Single Post
Old 29-12-2004, 12:49   #46
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Klara
Nie było mnie jeszcze tu z Wami i nie znam historii tego psa ale patrząc na zdjęcia z twojego linku Agnieszko też mam niemałe wątpliwości .
To nie o psa chodzi..zalowac nie masz czego bo autor wspomnianego watku wyrazanie cierpial na kompleksty z powodu posiadania mieszanca...i ogolnie chyba mial klopot z kompleksami
Sensu w jego wypowiedziach bylo niewiele za to sporo agresji...nie ma czego wspominac nawet..
A pies jak pies....
I pewnie w nosie ma czy jego wlasciciel usiluje widziec w nim wilczaka czy pudla...nie o to w koncu w psie chodzi


A jak czalowiekowi zrobi sie lepiej i poczuje sie bardziej "meski", ze w internecie nazwal swojego psa wilczakiem to tylko pogratulowac ...dla mnie to infantylne i zalosne ...


Quote:
Originally Posted by Klara
Kiedy Luna u nas zamieszkała niektórzy znajomi nie znający wogóle tej rasy patrzyli na zdjęcia dorosłych CzW i przebąkiwali że takich wilków w naszej okolicy to pełno, że o Lunie ludzie też będą myśleli że to jakiś "skundlony" ON. .
bo tak moze byc...rasa malo znana, mieszanki typu "pisz-pan-wilczur" sa najbardziej znane w Polsce wiec trudno sie dziwic
Ale jak ktos sobie zyczy miec psa, po ktorym widac blekitna krew to sa bernenczyki, afgany, pudelki....
Pytanie tylko czy mamy psa dla cudzych zachwytow czy dla calkiem czegos innego...

Ale za jakies dwa lata, gdy Luna bedzie juz calkiem dorosla - raczej nie bedzie watpliwosci co ona jest :P
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote