View Single Post
Old 11-10-2007, 20:06   #1
Hexeann
Junior Member
 
Hexeann's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Kampinos
Posts: 97
Default Korabiewice offtopic

Kochani!
Ostatnio będąc u weta z Mentallem natknęłam się na młodą dziewczynę rozklejającą plakaty informujące o pewnym schronisku dla zwierząt. Nie wiem, czy podobny temat poruszany był w przeszłości jako, że jestem na forum nowa, ale chciałabym zwrócić Waszą uwagę na to schronisko ze względu na przebywające tam wilki. W ostatnim czasie zdarzył się tam pożar - spłonął jeden z baraków dla kotów. Obecnie przebywa tam wiele zwierzaków - niedźwiedzie, kozy, świnki, sowy, mnóstwo psów i kotów, konie uratowane z rzeźni i wilczyce. Mówię o schronisku w Korabiewicach. adres internetowy: http://dajmudom.pl/str.php?dz=35
Mnie przejął los tych zwierzaków i organizuję w szkole mojego dziecka zbiórkę szczególnie potrzebnych przed zbliżającą się zimą rzeczy (stare koce, miski, karma dla psów i kotów, dżemy i miód dla miśków, budy, cokolwiek co można sklecić dla zwierząt i ocieplić im pomieszczenia, część je prosto z ziemi). Wiem, że potrzebne im są każde formy pomocy.
Szczegółowe informacje można uzyskać też pisząc na adres mailowy do wolontariuszki: [email protected]
(zamieszkam też fotki suczek z Korabiewic)
pozdrawiamy
Hexeann & Mentall
Attached Images
File Type: jpg Chenoa.jpg (6.5 KB, 9 views)

Last edited by Hexeann; 04-11-2007 at 13:01.
Hexeann jest offline   Reply With Quote