View Single Post
Old 18-01-2012, 23:04   #58
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
może wymienimy sobie psa ze zdjęcia z imienia i hodowli bo jest jazda ale to się pomija ?
Po co? Ale to żadna tajemnica- Declan Wilk z Polskiego Dworu.

Quote:
gaga-> w całej tej paplaninie zatraciliśmy sens, poparty został fakt że to nie jest ok odnośnie tego psa ( z foty) przez wszystkich, ale nie odnosi to przedmiotu dyskusji zadzierania ogona zbyt wysoko które też istnieje a wilczak to nie jest akita.
Mam salomonowe rozwiązanie-może skrobnij pytanie mailem do Oskara na przykład, w końcu to współtwórca wzorca, powinien dokładnie określić maksymalny poziom postawienia ogona. Albo chociaż kluby-czeski i słowacki. To bardzo serio propozycja.
Ja jestem 'sercem' za ogonami na sztorc, ale przyznam, że nie jest mi znany żaden zapis, który określa gdzie jest granica, która właśnie została przekroczona. Sama więc chętnie się dowiem, zwłaszcza, że mój pies tez miewa czasem zakwasy od noszenia ogona "na chorągiew", a doprawdy wiele można mu zarzucić, ale z pewnością nie brak zrównoważenia

p.s. z jakiego powodu wilk na filmie miałby demonstrować cokolwiek postawionym ogonem?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 18-01-2012 at 23:09.
Gaga jest offline   Reply With Quote