View Single Post
Old 07-07-2014, 22:34   #40
krzyg
Dziad Borowy
 
krzyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 76
Send a message via Skype™ to krzyg
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Pawel pewnie sie dowie - predzej czy pozniej... Ja jednak otwierajac pierwszego lepszego psa (U) numerka chipu nie widze... Wiec albo to zlosliwosc rzeczy martwych (lub zywych), albo jednak brak danych w bazie...
Wydaje mi się, że historia profilu Ulfura w bazie dokładnie ilustruje na czym polega problem. Profil pojawił się _zanim_ wysłaliśmy jakiekolwiek dane. Informacje o właścicielu miał z sufitu. Wysłaliśmy prawidłowe dane, w tym numer chipu. Poprawiony został właściciel, chip do bazy nie trafił. Zamiast tego pojawił się miot 'W', którego dane też nie były przez nas wysyłane.

Informacja o śmierci Kukulkana również znalazła się w bazie mimo, że nie była wysyłana ani przez właściciela, ani przez nas. Za to Mordor i Muad'Dib dalej widnieją jako żyjące, mimo kilkukrotnego przesyłania informacji o ich śmierci.

Myślę, że admin (?) powinien poświęcać czas i energię na rzetelne wprowadzanie przesłanych danych zamiast na wyszukiwanie ich po Facebooku. O ile pamiętam "umowa społeczna" była taka, że hodowcy udostępniają dane w zamian za reklamę miotów, a nie, że bezskutecznie dopraszają się poprawienia błędów w danych wprowadzonych za ich plecami.

Mogę zrozumieć znikające prawa hodowlane - problemy techniczne, trudno. Tej nowej "polityki" jednak nie rozumiem.
__________________
There is no reality -- only our own order imposed on everything.
Basic Bene Gesserit Dictum
krzyg jest offline   Reply With Quote