View Single Post
Old 16-06-2011, 13:41   #17
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Já myslim, že tady Rudu vůbec řešit a soudit nemusíš, tady jde o to, že ta čubina mohla mít hned novýho majitele a mít se dobře a dožít u něj fajn život, ale ty jsi ji chtěla pro sebe (pochopitelně, zadarmo si vzít z takovýhle akce papírovou čubu je určitě výhodný) a osobně si myslím, že lepší kdyby se "ztratila" k někomu v ČR, kde dožije fajn život u jednoho pána než že bude chodit na Slovensku z ruky do ruky a bude se soutěžit kdo za ní vydře větší prachy. Můžete si poplácat na rameno, jak jste to pěkně vyřešili a ta papírová čuba, která je nejvíc vidět je asi jen špička ledovce. Jak dopadli ti ostatní už nikdo neví.
Ano, já si dovolím tvrdit, že ikdyby se stalo cokoliv, tak svých dvou psů se nevzdám a takovýho majitele mohla mít i ta čubina, jenže jí se na to nikdo neptal. Teď se můžete plácat po ramenou jak vám to pěkně vyšlo. Ať je Ruda jekejkoliv (a tvůj názor na něj taktéž), tak mu rukama prošly stovky psů, který šly do lepších podmínek nebo je vytáh dokonce hrobníkovi z lopaty. Zkrátka výsledek týhle akce mi přijde podobnej, jako sednout si do křesla studentovi zubařiny v půlce prvního semestru.

Teď už to nikdo nevrátí, ale u takových jako ty bych ocenil, kdyby si v první řadě řešili svýho psa a pak se angažovali jinde. Ono to bude lepší už jen pro ty psy
Undertaker jest offline   Reply With Quote