View Single Post
Old 15-12-2011, 04:42   #44
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Pokud se směješ, tak je to fajn A jen doufám, že chovatelů smýšlejících jako poslední věta tvého příspěvku je naprostá většina. Můj "příběh" fiktivního zájemce o Čsv je posbírán a slepen z příspěvků v různých diskuzích na wolfdogu a jen pevně doufám, že je to extrém a že drtivá většina lidí kolem čsv je takzvaně normální
Neber to tak vážně... karty jsou rozdaný celkem jasně a v drtivý většině se otíráš o to jak to má postavený Pavel. V tom co jsem psal třeba já mi nepřijde nic špatnýho. Když už jsi zmínila třeba sousedovic Žeryk, tak ten kdo má doma pár ČVček ti potvrdí, že Žeryk je minimální riziko. Když máš jen fenku, tak je to na tobě jak si ji zabezpečíš. Ale přijde ti to fakt moc co po tobě do chce? Já třeba bonitaci beru jako příležitost potkat se s ostatníma. Pokud si vybereš psa, kterej na ni má, tak je zbytek brnkačka. Když musíš makat, aby pes bonitaci prošel, zas je to jen plus... a pokud máš psa, kde se můžeš stavět na hlavu a stejně ji neprojde, tak je to zkušenost možná ještě lepší než ty ostatní.
Undertaker jest offline   Reply With Quote