View Single Post
Old 19-01-2006, 20:17   #57
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default Pavle

řekni mi, proč mám pocit, že celá diskuze byla celá systematicky vedena jen proti jedinému člověku, kterému má ublížit?Když se podíváš na čuby, které třeba Monika má, musíš uznat, že si dokázala dobře vybrat a když se podíváš na odchovy, tak prostě musíš vidět, že je má opravdu pěkné. Když se máte pohádat, tak se hádejte, ale kultivovaně tak, aby v tom nebyla závist, kterou z vás tady prostě cítím. Už se těším na to, až mi tady začnete psát, že jsem pod vlivem špatných osob nebo kynologických nýmandů, jak posledně Ne není to tak. Mám svůj názor, který jsem si stačil na celou věc udělat a i když nesouhlasím s nějakým zastřiháváním ocasu u sebe, tak neřeším, jestli to udělá někdo jiný. Ocas se přece stejně podle toho neposuzuje a když je pes opravdu kvalitní, tak mu nepomůže ani neublíží, ne?Mně by třeba zajímalo, jestli máš nějaký konkrétní případ toho, že se díky nezastřihávání ocasu někomu ublížilo a díky tomu třeba ten pes nevyhrál....
Jenik jest offline   Reply With Quote