View Single Post
Old 18-01-2006, 22:20   #49
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Tak ještě jednou pro Pavla:

Ano, ostnatý obojek je zvěrstvo, el. ohradník a el. obojek používaný ve výcviku, také. Toto vše Pavel používá, nikde se s tím netají, nucený aport popisuje uvnitř výstavního kruhu, jsou na to svědci a tak jsem ráda, že se za člověka páchajícího zvěrstva, sebekriticky alespoň považuje!

Když tady zmíněný Pavel mluví o „medikamentech“ :0) mohl by alespoň specifikovat o co přesně šlo? Něco speciálního či zakázaného ? :0) Jestli - že nevíš, pak jsou to opět pomluvy a já to taky tak beru.
Prostě jsi špína a špína zůstaneš.
Jé a ty tvé srdceryvné řeči o Hokym a jak jsem tě zrazovala od výstav !?? To si asi z někým pleteš.! ) Podívej se do zrcadla. Nejsem takový „masér“ jako ty a majitele svých štěňat nechávám žít v pokoji..:0) Odchovala jsem něco přes 100 štěňat, žádné podmínky si nekladu a využití psů nechávám čistě na nich.
Výstavy jsou dnes hodně drahá záležitost a prakticky slouží jen k propagaci, jinak jsou k ničemu a je na každém majiteli, jestli se rozhodne své zvíře vystavit, či ne.
Pokud se mne někdo zeptá, řeknu mu co si o jeho šancích na výstavách myslím. Toť vše.
Zvířata z mých odchovů jsou zrovna tak výborná jako velmi dobrá či dobrá (je to statistika :0) a pokud někdo na výstavy chodí, tak ze své svobodné vůle a pokud nechodí, tak je to to samé.

O DKK, bludech, manipulacích a zájezdech do Polska, včetně chaosu kolem DKK uvnitř klubu, píšu článek. K vidění budou i snímky a jejich hodnocení v ČR a PL. Názor si každý udělá sám a nebude potřeba Hanušky. Článek bude zveřejněn na mých soukromých stránkách.

Otázka na závěr: Je chování současných „poradkyň“ pro pana H. dostatečně etické?
Netřeba odpovídat. Povíme si to na nějaké schůzi.
Nemám čas s tebou pokračovat ve tvých sebeukájecích internetových diskusích a napomáhat k napsání tvého 791 příspěvku :0)
Monika jest offline   Reply With Quote