View Single Post
Old 23-03-2010, 14:14   #15
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
Pomysł super! Kupuję!
A jakie możliwości do nowych avatarów i naklejek na auta!
Już nie szczerzący się złowrogo, ociekający krwią wilk na tle księżyca, teraz może być szkielet wilka np. na tle grzyba nuklearnego! Mi bardzo pasuje ze względu na wizję wilczaka -pecika na kolanka: „pies rodzinny, dobry dla dzieci, dogoterapeuta”. Tak spokojnie i tęczowo... a jak sprzedaż szczeniaków wzrośnie radośnie...
To będzie takie kojące dla przeciwników rasy, jak dla chorych na raka krtani szkielet człowieczka z papierosem w ręce i podpisem: palenie wyszczupla... /ja właśnie dlatego jaram/
Zawsze marzyłam o takiej koszulce, Daiva... tylko, żeby było dużo krwawej farby i motylki na ramionach /motyw taki trochę hipisiarski -dla wspomnień/... dla dzieciaków też wezmę
oi ja to tylko walnelam slowo T shirt potem dalej poleciala Margo z postem, a teras to juz - wszyscy nad tym pracuja i chyba znowu polacy beda robic koszulki tu na PL ( maja dobre kontakty)
p.s. swoja koszulke tez pokaze kedy zrobie chyba bedzie tez bombowa- nawet jako znak mojej hodowli. ( no nic nie poradze ze takie psy mam/i )
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote