View Single Post
Old 08-07-2014, 18:40   #171
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Graba, właśnie Cię miałam uprzejmie poprosić na priv, żebyś dodawała wszystkie psy z katalogu, a nie tylko swoje, babo jedna :P Wysłałam już kompletne wyniki do bazy, łącznie z BIS-ami.

Tak mi się nasunęło w ramach samopomocy chłopskiej: może dodając wyniki wpisujmy wszystkie psy z katalogu ( i tylko te), nawet bez ocen, jeśli jesteśmy na jakiejś wystawie. Potem jest dużo łatwiej uzupełniać dane następnym osobom, które mają resztę wyników. Ja tak nie raz po kimś uzupełniam, to się straszny bałagan robi, bo trochę jest ,trochę nie ma, są psy nadprogramowe których na wystawie nie było i jak się je wyrzuca, to znikają inne które były itd.

Mam pytania sztuk dwa do kogoś mądrego, kto ma jakiekolwiek przełożenie na bazę od strony technicznej:
1) może dodać do listy ocen wystawowych NDO? Dyskwa, (szczególnie po ostatnich zmianach w regulaminie wystaw), a "nie do oceny" to jest ogromna różnica...
2) może dodać do listy tytułów BIS Honorary Class? My tego nie mamy ale inne kraje tak, np Słowacja
Ja się tak teoretycznie mądrzę, bo nie wiem ile to z techniczno-informatycznego punktu widzenia zmian i roboty.
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote