View Single Post
Old 24-01-2007, 12:21   #8
sodo
Junior Member
 
sodo's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Chtelnica
Posts: 11
Default

zdravim vas opät,
a dakujem za komentare, chcem len pavlovy povedat, ze podla slov CDanieli, je tazke mezmedzne milovat plemeno s ktorým si este namal nijak docinenie , mozno len par krat videl a vacsinu z toholen na obrazku alebo vidu. a ze aspekt vyberu psa v mojej situacii kde zijem s rodicmi a brachom nie je len o mne preto som tu a by som sa informoval. pavel neboj sa nechcem ti tvoje zamilovane plemeno pokazit zlym zaobchadzanim a vycvikom, a nekupujem ho hned takze ani o tie v najblizsej dobe narodene steniatka sa nemusis bat. hovorim nie je to o mne preto sa snazim informovat aby som aj doma mohol ostatnym nieco povedat o tomto psovy. citam vela tvojich odporucani a komentarov a myslim si ze si velky odbornik a preto som rad za kazdu tvoju poznamku. a za uprimnost sa neospravedlnuj o to mi ide nepotrebujem nejake keci namiesto toho k veci, presne to co si napisal tvoj odborný nazor.
len na upresnenie, mam jedneho psa sice orech ale nie najhorsi ale do urcitej miery ma poslucha aj na povely co vacsina co poznam nedokaze, tym nechcem porovnavat čsv sorechom ani hovorit ze viem cvicit to nie, to v ziadnom pripade za to sa nepovazujem.este pred tym som mal tiez psa ale ten musel byt utrateny. tym chcem len povedat aby si ma nepovazoval za cloveka ktory ma prachy pozrel si obrazok, povedal chcem csv, kde je najblizsia CHS, dam ho do koterca hotovo.

a dakujem Zbijowskemu, za informacie. tiez byvam na deine kde mam les hned za domom, rad byciklujem beham lyzujem a moj krpec co mam teraz mi uz nestaci, preto premzslam aj nad tymto plemenom.

a tia dik za zastavenie MIRKAVOLF.
sodo jest offline   Reply With Quote