View Single Post
Old 01-10-2012, 13:58   #7
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by fraxinia View Post
W związku z mailem z administracji (If you own a Czechoslovakian Wolfdog with breeding rights and the dog is missing on the stud dog list please contact us by emailing us the copy of his official x-ray results.), który niedawno dostałam, mam pytanie. Co to jest the copy of his official x-ray results? Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy. Jest on też wklejony w wątku "Danger! Radioactive zone!". Na profilu psa dane nie zostały zaktualizowane, więc może skan nie wystarczy ? Mam jechać znów do kliniki po jakieś dodatkowe zaświadczenie?
Wydaje mi się, że tu raczej nie chodzi o to, że "jakość" zaświadczenie jest niewystarczająca. Podejrzewam, że tym, którzy składają bazę "do kupy" po prostu ułatwi i przyspieszy pracę sytuacja, gdy wszyscy teraz prześlą skany, niż gdyby sami mieli przeszukiwać korespondencję, która docierała w tzw. "międzyczasie", no a fora to już w ogóle.
Grin jest offline   Reply With Quote