Thread: Kalendarz -2014
View Single Post
Old 20-11-2013, 23:29   #104
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Nie bede Was rozpieszczac - zrobilam tylko 2 warianty...

Pierwszy jest do obejrzenia tu:
https://plus.google.com/photos/10255...CNK_trDLmZ66Vw

a drugi tu:
https://plus.google.com/photos/10255...CNeE1dKYxZiABw

Pare kwestii formalnych:
- kalendarium jest na razie "na rybę" - bede musiala powstawiac odpowiednie cyferki, ale to pózniej.
- czekam wciaz na reszte zdjec w wysokiej rozdzielczosci - mam nadzieje, ze niespodzianek nie bedzie. Jesli beda (zbyt maly rozmiar na przyklad), bede musiala cos podmienic.
- Na okladke dalam zdjecie Emi z zimy - jest na tyle mocne, plakatowe w wyrazie, ze na okladke kalendarza bedzie akurat.
- Zdjecia Dewi na pomoscie nie dalam - wybaczcie - na lato sie nie bardzo nadalo (snieg, mea culpa ), a na zime bylo zbyt malo zimowe.
- musialam flipnąć zdjecie Dorotki w projekcie 2 ze wzgledu na kalendarium z prawej strony. Mam nadzieje, ze autorka nie bedzie miala nic przeciwko - wg mnie ta fota odwrocona nie traci
- za zgoda Magdy wykasowalam brzózkę w centralnym punkcie Pażdziernika - kompozycja zyskala, zdjecie nie jest przecięte na pół, oko wedruje na psa i paprocie.
- wiosenne zdjecie Lilki z powodu niewystarczajacej rozdzielczosci i nieostrosci musialam zastapic nastepnym z tej kategorii, przykro mi
- Musialam troche pozmieniac kategorie - Liskamm w choince (mimo, iż byl w kat. Jesień) powedrowal na grudzień , w listopadzie dalam zrudzialy las z poczatkami śniegu - wg mnie jest nostalgiczne i jesienne - na listopad w sam raz. Zrobiłam to glownie z tego powodu, zeby poszczegolne karty roznily sie jednak od siebie kompozycją...

Wiem, nie wszyscy beda zadowoleni, ale wg mnie nie wyglada to zle - mimo duzej roznorodnosci wybrane przez nas zdjecia sa fajne. Pozostaje mi tylko żałować, że nie weszło ich więcej...

PS. Jak chcecie byc podpisani? Tylko autor zdjęcia czy również imię/przydomek psa?
anula jest offline   Reply With Quote