View Single Post
Old 21-07-2011, 16:58   #10
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by jaskier View Post
Zgadzam się. To, że 2 czy 3 osoby poczuły się urażone głupotami wypisywanymi na stronie, która słynie z tego typu treści, to żadna afera Zwłaszcza, że treści te nie były jakoś szczególnie obraźliwe, trochę tylko zaczepne - z tego, co słyszałem, to standard po wystawach. Wiec po co to rozdmuchiwać?
Dzieje sie tak z powodu scierania sie dwoch swiatow... Internetowego i rzeczywistego... To co pojawia sie na forum jest (zwykle) jedynie odbita fala tego co dzieje sie w realu...

Podam ci przyklad mojego ulubionego pana... Piszac na forach o pewnej hodowli strasznie slodzil... W rzeczywistosci, w rozmowach z innymi mieszal ja z blotem - gorzej niz ich najwieksza konkurencja...
Osoby "niewtajemniczone" zobaczyly na internecie jedynie to, ze wspomiani hodowcy "bezpodstawnie" napadli tego pana... "Bezpodstawnie", bo przeciez na ich temat pisal tylko peany pochwalne...

Oczywiscie nikt normalny nie bedzie sie przejmowal tym, ze pani XX czy pan YYY twierdzi, ze na wystawe powinni jezdzic jedynie wystawcy... A ci, ktorzy nie lubia prezentacji w ringach nie maja tam czego szukac... Ale tez wiem, ze przy takich starciach warto dogrzebac sie drugiego dna... Czasem jakas "pierdola" po prostu przelewa czare goryczy.... i nerwy puszczaja...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote