View Single Post
Old 25-08-2013, 18:37   #24
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

>Dżem doberek<! /albo >dobry wieczór<!.... jak kto woli /
Quote:
Originally Posted by anula View Post
Gratki dla zwyciezcow, dzieki za mile spotkanie - mielismy naprawde udany dzien
Ozzik: "Proporcjonalny. O dobrej głowie, poprawnej górnej i dolnej linii, w ruchu nieco zbieżny".
Ocena: doskonała.
Lokata: I
Medal: złoty.
I coś takiego: CWC/CAC oraz Res.CACIB, bo z jakimś psem nas jeszcze porównywano /znajdę czas to spróbuję rozszyfrować te skróty -przy tym były krzyżyki /
Było nam fajnie i cholernie miło: spotkanie "po latach" z Daivą sprawiło mi wielką radość, spotkanie z Alą oraz Magdą /i "moim" Liszkiem -"trala-liszkiem"/ -jak zawsze radosne. Anula -wielką nam radość sprawiłaś swoją obecnością /pozdrowka dla Obu Twoich Mężczyzn/.
No i klasycznie już refleksja....
Cokolwiek dziwacznie jest występować na lodzie..... hala w Białym, to /jak się dowiedzieliśmy i zobaczyliśmy/...... lodowisko! Wszystko było pokryte matami, ale i tak było mokro /i mokre coś kapało z dachu tu i ówdzie/. Mocno się bałam, że przyklejony do podłoża Ozzik przeziębi sobie "walory". A jego kłaki /w ilości sporej / przyklejone do tej chlapy dyskretnie odsuwałam nogą, że niby nie nasze.....
Pani sędzina bardzo miła /i dużo się uśmiechała serdecznie! Mega-plus!/. Sprawia wrażenie Osoby obeznanej w temacie, bo oceniała dokładnie /nie "po łebkach"/, długo zastanawiała się zanim podjęła decyzję.
Co do ocen, to jako że się nie znam, jak zwykle się bardzo chętnie "podzielę"...
Ozzik -nie wiem. Ale ogrooomny plus, bo pozwolił p.Sędzinie by sama sprawdziła mu uzębienie. Dobrze, że nie miał za mocno sprawdzanej sierści, bo to sypanie się okrutne jest.
Bies -nie będę demonizować... nie rozumiem tego "łał" z powodu dwukrotnie postawy prawie pionowo-bojowej z włączonym "traktorem" -ma chłop charakter, to i burknął. Ale do konsumpcji rywali przecież nie doszło. Szczerze rzeknę, że mam "gdzieś" to "handlerstwo" z minami i pozami zaprogramowanych cyborgów u wilczaków oraz psami z zblazowaniem w oczach. Wilczak to pies z "podbiałem", to i te "sierpy" piękne są i zajebiste spojrzenie wyrafinowanego mordercy hipnotyzuje i zaczarowuje. Bies ma pięęęękne oczy, można w nich utonąć i bardzo mu pasuje ten charakter. To, oczywiście, opinia pasjonata a nie eksperta.
Dziewczynka Daivy urokliwa /jak to od Daivy /, a chłopczyk który Im towarzyszył przekapitalny: taki >wilk z lasu< z pięknymi kolorami I to patrzenie!
Zmyłka bardzo ładna i zgrabniutka. Taka >dziewczynka<
Hmmmmm.... dziwna sprawa. Miałam stresa. Ale nie ringiem... moje myśli krążyły wśród wyobrażania sobie jak zostaniemy schlastani przez >najlepszych w rasie<, co niestety widać nawet po mojej grobowej minie.
Podsumowanie: to był bardzo udany dzień(*). Dzień pod znakiem wilczaków. W domu Wilczakowcy, w drodze Wilczakolubna, w Białym wilczaki i mili sercu Wilczakowcy. Ala, Anula, Daiva, Magda -dzięki! /podałam alfabetycznie, byście mi się nie "fochały" za kolejność / Było mi >wilczakowo< dobrze. A ciasto malinowe -pychotka!
...

(*) -nawet kilka dni. >Gorole< -tylko z Wami wznosić toasty kumysem za nasze "dziecio-ogonki", bo czas pięknie się wtedy snuje meandrując!

Last edited by Puchatek; 25-08-2013 at 19:26.
Puchatek jest offline   Reply With Quote