View Single Post
Old 05-03-2009, 22:12   #7
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Jen doplnění informací k onomu "zasloužilému chovateli". Pozdě odpoledne, když jsem venčila Sofi s ostatníma pesama, přišel pán menšího rozložitějšího vzrůstu, a že jestli je to divnej NO nebo ČSV. Když jsem potvrdila ČSV, pán se velmi rozpovídal stylem "všechno vím, všechno znám", ať jste řekli cokoli, hned vám skočil do řeči .."joo, vždyť já je znám, vždyť já jsem je choval" apod. Načež se rozpovídal o tom, za kolik Eur prodával štěňata do Itálie, jak jsou všechny feny dominantní a agresivní, zná p. Hartla, Jedličku i Andrlovi, jak měl F2 vlčandu, což byl ten pravý vlk a ti dnešní-že to jde do háje..má to tmavé oko, dlouhý uši..a jak je bezvadný, že tu máme Mutary. Přičemž permanentně hodnotil Sofi, jak má strašně tmavé oko, dlouhý ocas (ve 3,5měs.), nevýraznou masku a nevim co všechno,a že to už nemá s vlkem nic společného. Do srovnání dával jakési starší ČSV, co má jakýsi cizinec tady. Ptám se na jméno psa a dotyčný mi odpoví: "Ale on s ním nechce krýt." Ne jenom mě, ale i ostatním pejskařům jež tam stáli a s otevřenými ústy poslouchaly, se zdál být "pán" poněkud divný. Jelikož mi to leželo v hlavě..cože je to za člověka, že je tak "zkušený"..napsala jsem o tom Adrianovi a Jiřince..Jiřinka napsala, že ví o koho jde, a dnes že dotyčný nemá žádné ČSV, jelikož mu ho nikdo neprodá-několik jich zkazil. Na cvičáku mi doporučili, ať se mu vyhnu obloukem, že ho na žádný ze zdejších cvičáků nevzali..a ani mu neprodali štěně NO.
Dnes jsem pána potkala opět
Jinak samozřejmě kritiku přijímám..ale aby to mělo "hlavu a patu"..a ne že pán haní současný stav chovu a vychvaluje první generace ČSV a Mutary a pak vidím na fotkách, že F1Mutara má oko tak 4x tmavší než naše máma..ale moc tomu nerozumím a je mi to vcelku jedno..Sofi je bezvadná, na cvičáku mi nevěří, že je to ČSV...nějaká lumpárna se přežije a tím spíš delší ucho apod.
yzengrin jest offline   Reply With Quote