View Single Post
Old 12-11-2012, 22:49   #6
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Margo, jesteś okropna.
To chyba naturalne, że Daniela przebadała Sexi bo to jej "dziecko".
Zrobiłabym to samo będąc hodowcą i prowadząc badania.
Mieszanie do tego etyki to chwyt poniżej pasa.
Rybka SLOWA bym nie napisala, gdyby Daniela placila za to z wlasnej kiesy. Slowa by nie bylo, gdyby napisala: testuje te psy, ktore chce.
Ale napisane bylo jasno co i jak... Wybacz, ale strasznie mi to przypomina czasy PRLu, gdy reguly byly, ale nie obowiazywaly wszystkich....

Poza tym widzisz - wydaje mi sie moje pojecie etyki DIABELNIE sie rozni od tego, ktore tu jest prezentowane (a wedlug mnie, czego tu wlasnie brakuje)... Nigdy w zyciu nie przyszlo by mi do glowy, aby tak postepowac... Nigdy nie zabronilam reklamy na wolfdogu najgorszym wrogom - poswiecalam swoj wlasny czas, aby dodawac ich dane. I jeszcze mi sie obrywalo, dlaczego robie to tak wolno.
To w sumie dobrze, ze nie mam juz wolfdoga, bo teraz wyrzucilabym z bazy WSZYSTKIE psy nalezace do ludzi z tej grupy...
Tylko pytanie: po co bylo tyle gadania, ze jakies psy sa przez nas "preferowane" na Wolfdogu? Skoro to takie naturalne, piekne i sliczne i w pelni uzasadnione i jak najbardziej godne poparcia...
Na co to forumowe obecne bicie piany, ze pomija sie jakies mioty skoro widac, ze admin ma pelne prawo i jak najwieksze wsparcie, aby uprawiac tu kolesiostwo...
Czyzby zasady dzialaly wybiorczo?

Nie Rybka, nie mowie tu (tylko) o Sexi.... Bo przebadane sa/beda tez szczeniaki po psach z hodowli Danieli. Jak i Saarloosy od Eli, mimo, ze to ani wilczak, ani z Czech... Jasne, ze robic moze co sie jej tylko podoba... Ale nie mow mi prosze, ze to zachowanie jest fair...

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Druga sprawa- klub jakieś rasy, a działalność naukowa na Uniwersytecie to dwie różne rzeczy i osoba prowadząca działania naukowe ma przyznanego granta na daną ilość prób- władz Uczelni raczej nie interesuje w jakich rękach są psy. Jednak ograniczone możliwości pewnie wymusiły ograniczenie zasięgu badań.
JASNE. I zauwaz, ze nie napisalam slowa, gdy doszlo do OGRANICZENIA. Gdy napisano, ze beda testowac TYLKO psy w rekach czeskich i slowackich.
Pisze, bo okazalo sie to sciema...

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Po trzecie- jestem pewna, że zapis "badac sie moga TYLKO psy w rekach czeskich i slowackich wlascicieli" oprócz kwestii finansowych ma jeszcze "drugie dno".
DOKLADNIE. Napiszmy wprost - Polska ma szlaban (poza tymi wlasnie krewnymi krolika), bo Margo smiala zaprzeczyc, ze czeskie psy nie sa najlepsze na swiecie... Za smialam napisac o tym, co KAZDY widzi na fotkach... Daniela pokarala wiec cala Polsce za przewinienie Margo.
No mowie, ze to mi przypomina komunistyczne metody postepowania.... Tzn "zamordyzm". I dziwi mnie, ze cos takiego popierasz.... Co niektorzy maja nadzieje, ze teraz nikt z Polakow sie nie wychyli, a o czeskich psach bedzie sie pisac tylko peany pochwalne, bo jak nie to bedzie rozga!

Dopiero co sie smialam, ze jako mod powinnam isc na forum dla modow i prosic o wykasowanie z bazy wszystkich miotow i psow od Danieli. Takze tych po jej psach. Jak rozumiem mam Twoje 100% poparcie?
(nie odpowiadaj - JA w zyciu nic takiego bym nie zaproponowala)

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Natomiast sprawa "krewnych i przyjaciół królika" powinna być Ci dobrze znana. W końcu też ją praktykujesz.
W czym? Gdzie moi znajomi maja fory? FAKTY?

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
O Adminie na WD i aktualizacji bazy krążą już legendarne anegdoty zy krążą już legendarne anegdoty
Akurat wydaje mi sie, ze powinno sie go zostawic. Przeciez dopiero bylo, ze ma pelne prawo do kolesiostwa. Powinno sie go nawet wychwalac pod niebiosa - przeciez tyle robi dla swoich kumpli i kolesiow...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 12-11-2012 at 22:55.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote