View Single Post
Old 19-03-2010, 18:18   #17
Saren
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 38
Smile

Asi jsem krkavčí matka, ale moje čuba spí sama venku v kotci už cca od tří měsíců celou noc, teď jsou jí čtyři měsíce.

Hned první týden, co jsem jí měla doma, dostávala žrát jen v bedýnce - ohrádce v domě, postupně během dalších dvou týdnů už jen v boudě v kotci. Kostičky, šlachy, všechny ňaminy se žraly jen tam, to platí doteď. Dostala šlachu do boudy, byla tam s ní zprvu půl hodiny, pak hodinu, postupně jsme to prodlužovali až na nynějších pět (musim do školy). Dřív jsem jí večer dala do boudy a kolem dvanáctý jsem si jí vzala do domu, ale teď už je jen venku. Večer se jdeme vyvenčit, vylítat, pak dostane večeři a pusu na dobrou noc do kotce a ráno v šest jdeme zas lítat.
I když chvíli vřískala, šla jsem jí pustit až když zmlkla a zalehla do slámy. Vždycky s sebou dostala něco na kousání a hraní. V kotci je bez problémů a bez řvaní, snad jí to vydrží
Boudu má dokonce s psuvzdorným elektrickým vyhříváním, ale za celou dobu v ní spala jen dvakrát, když byla vánice. Plzeň sice neni žádná Sibiř, ale mrazy tu byly, a stejně spala venku v kotci vedle boudy na slámě a ne v boudě.
Saren jest offline   Reply With Quote