View Single Post
Old 26-11-2010, 15:39   #8
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Va dėl to aš ir dvejoju dėl antro didelio šuns.. nulaikyt, tai nulaikyt, bet va jei koks šuo pribėga arti, kaip atskirti tą nuo savo dviejų, jei abu dar peštukai, va čia jau užduotėlė o antsnukis tai.. na, man nepatinka šunį su antsnukiu vedžioti žinoma, jei tai yra būtinybė, nes šuo puola visus, tai čia jau patinka, ar ne nebesvarbu..
Klaipėdoj visą laiką taip buvo su autobusais, kad reikia bokso, jei nori vežtis šunį, tad jei didesnis šuo - važiuot nebegali. Nors, žinoma, viskas labai nuo vairuotojo priklauso. Mes retsykiais važiuodavom seniau, su antsnukiu.
Na priklauso nuo šunų. Aš kiek pamenu Bruknės ir Majos vedžiojimas didelės bėdos nesudarydavo - Majukas kai su sese, tiesa, biški sako kitiems šunims "agirdiateiničiaažinaisukuoreikalaturi", tada ir Bru užsiveda, bet suvaldyti bėdos didelės nėra. Galų gale taigi vaikštai ir matai, jei akiraty atsiranda palaidas šuo, trumpini pavadį ir nukreipi šunų dėmesį į kitą pusę Žinoma, prieš įsigyjant šunį savo fizines galimybes irgi reikia įvertint.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline