View Single Post
Old 26-11-2010, 14:38   #6
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Yra ir pas mus tokiu mociuciu bet jos geros kai tik su pupsiai spiegt pradeda tai gauna is savo mociutes spiri i siknaO Hako juos jau pazista tai nereaguoja...Jis nemegsta tu kurie be pavadelio pribega prie jo ir cipauja aplink, jau nekarta pakrates buvo toki mesgali;]]]nes paima ir krato ta nabageli o as kai su dviem sunym tai nesugebu ten iskrapstyt is nasru to sunioka bet kaip sakant mano suo ant pavadzio ir as rami ne mano problemos;]]]ir su antsnukiu beje, bet jis ten toks su kuriuo jis gali ikast bet kam bet niekas to nezino tai man rami galva viskas pas mus tvarkingai pagal istatyma;]]]]
Tai jei nesugebi suvaldyt dviejų šunų, tai vedžiok gal geriau po vieną? Kaip šuo SU ANTSNUKIU gali griebti kitą? O jei taip vaiką netyčia, pavyzdžiui, pribėgusį gelbėti savo purtomo "mėsgalio" ? Beje, žinai, už tokius pakratymus gali taip po teismus užtampyt, kad maža nepasirodys.
Nu va per tokius "rami galva" ir tenka paskui įrodinėt, kad čekai ne žmogėdros ir t.t.
Vilniuj va nori uždraust apskritai visuomeniniu transportu važiuot, jei šuo ne bokse, tai plėšais, bandai aiškint, kad šunys nėra monstrai... Bet jei patiems šunų augintojams nusispjaut...
Niekaip nesuprantu, kaip galima tikėtis, kad žmonės normaliai reaguos į šunis, jei mes patys tų šunų nesugebam ir nenorim kontroliuoti (jei jau auklėti neišeina..)
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline