View Single Post
Old 30-10-2008, 15:14   #8
Wojtek
Silver Power
 
Wojtek's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Międzyborów
Posts: 114
Send a message via Skype™ to Wojtek
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
własnie w temacie, gdzie człowiek pyta o takie szczenię. I oto prosze: podane na tacy (pytasz i masz...kto jeszcze chetny?)
Za wyczucie miejsca i czasu do reklamy iątka z plusem
Bezsilnośc hodowcy w takim przypadku jets ogromna.. bo w końcu jesli ktos bywa na forum to dlaczego zywczajnie nie odezwie sie do hodowcy? Nie rozumiem.....
Widzisz ja naprawde wierze w to, że te maluchy nie urodziły się z chęci zysku.
Florena gdy znajdzie nowe dobre domy to napewno nie będzie myśleć o pieniądzach. Na tyle już dali się poznać z tej dobrej strony.
Byliśmy w dobrym kontakcie tyle, że ta moja porażka to to, że ja o tym nie wiem bo reprezentuje strone, która jest temu zdecydowanie przeciwna ( nie ma zaufania do mnie jako do hodowcy - w moim rozumieniu w pewnym sensie nie sprawdzam się więc )
Jest to wpadka i oczywiście brak dopilnowania. Niestety.
Medi rozpoczęła wystawy ale w klasie młodzieży i tu słyszałam, że można byłoby starać się o warunkowe uprawnienia ale pozostaje kwestia Norisa.
Zanim pojawiła się Medi Noris nie był wystawiany. Potem była poważna kontuzja łapy i znowu wystawianie nie było możliwe.
Po leczeniu Norisa napewno będą wystawiac i psa i sunie tylko, że teraz w tej sytuacji ( brak jakiejkolwiek wystawy u psa ) trudno starać się o jakieś warunkowe przychylne rozpatrzenie tej sprawy przez związek.
Co do zobowiązywania do czegoś kogoś umową to :

Mamy m.in. również właściciela, który nie życzy sobie utrzymywać z nami kontaktu bo nie opuścicliśmy ceny za ostatniego szczeniaka. Dlaczego ? - bo on naszym zdaniem nie był gorszy od innych. To jednak wystarczyło aby mimo podpisanej umowy mieć nas w poważaniu.
Wiem , że nie jest to tylko nasz problem.

Sama wiesz jak było z Medi m.in. dzięki Tobie miałam sygnał, że sunia z mojego miotu jest wystawiana przez swoich pierwszych właścicieli na allegro i innych tego typu ... i co ? gdzie umowa? - miałam prawo pierwokupu a byłam całkiem zignorowana i okłamywana.
Umowa niczego nam nie gwarantuje - niestety !!!
__________________
http://www.frey.com.pl/wilczak/
Wojtek jest offline   Reply With Quote