View Single Post
Old 14-06-2011, 13:17   #49
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
nuuuu....nepykit, aš turiu pateisinamą priežastį ir tą patvirtinantį daktaro raštelį....
vaiva, bite ir kiti, davai nespauskit ir pasidalinkit įspūdžiais....
Man nustojo wolfdogas siųst pranešimus apie tai, kad kažkas kažką rašo, tai nemačiau, kad kas domisi
Va čia dar kelios fotkės: http://kvepia-pelynais.blogspot.com/...6/klubine.html

Šiaip viskas šaunu, tik mano nepakantumas karščiui daro savo - labai tikiuosi, kad kitais metais tokį tūsą apturėsim ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, nors man ir žiema labai tiktų (Bruknei irgi ). Klubinė praėjo ramiai ir be įtampų, bonitacijos kiek ten pirmą dieną tebuvo - irgi jaukiai šeimyniškai, smagu buvo pamatyt senus veidus ir susipažint su naujais, gaila, kad va net ir vilniečiams nepavyksta susitikimų didesnių susiorganizuot - vis po du, po tris maximum...Darbas grupėse...
O paskui... paskui kas šiaip posėdžiavo, kas dviračiais važiavo, šiaip apkalbėjom, kad kitiems metams/kitam kartui reiktų pasigalvot kažkokių atrakcijų per tą laisvą laiką, laukiant bėgimo ar tiems, kurie nebėga, nes truputį prailgo tas laikas gal. Bet čia jau smulkmenos.
Mes grįžom tą patį vakarą (naktį, jei tiksliau), kas išvis labai patogu

Žodžiu, rimtai matyt reikia būt ir dalyvaut, nes papasakot va taip tai nelabai ir yra ką
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote