View Single Post
Old 26-03-2009, 14:01   #24
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Ano, kryla jsem s Doranem. Původně jsem vyjela za Amarokem Šedý chlup, který nám zbyl jako téměř jediný po činnosti minulé chovatelské komise ve skupině sedm. Téměř nikomu nestál za to za ním na krytí jet.
No Hana mne fakt baví. Víš vůbec do jaké skupiny patří Amarok a jak se ta skupina vytvořila?? Ne, jinak by jsi nepohal napsat tak hloupou a populistickou větu. Víš kolikrát kryl Colt Zepeř a jakou má s touto skupinou souvislost?

U Amaroka prostě chybí " sexuální apetence" Snahy byly, ale marné. Takových psů máme v poulaci mnohem víc a já se zase a opět jen usmívám, když někdo píše " proč nekryl tenhle a tenhle pes..a vytýká cosi chovatelské komisi."
U mne neznalost neomlouvá a blbost taky ne.

No a ještě dotaz na Hanu? Považuješ psa s DKK 2/2 běhajícího v zápřahu již šest sezón stovky km ročně za nemocného?
A psa s DKK 0/0 za 100% zdravého (jak s oblibou píšeš:0) pokud trpí demodexem, problémy se slinivkou či uhyne v 5 letech na epilepsii?

Má Asta z Tondova byla DKK C - žila a fungovala 16 let a 6 měsíců, pracovala, rodila štěňata a přežila ty tvé 100% zdravé o 8 let.
Hodnotíš zdraví, vitalitu podle 2 kloubů v těle a v 1.roce života???

Last edited by Monika; 26-03-2009 at 14:26.
Monika jest offline   Reply With Quote