Thread: ČSV a děti
View Single Post
Old 29-10-2011, 22:02   #29
Pája
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Ostrava
Posts: 29
Send a message via ICQ to Pája
Default

Máme doma skoro tříletou fenku, která byla od malička hýčkána, byla středem pozornosti, spala s náma v posteli, prostě takový náš rozmazleneček...no a do toho se nám narodilo miminko Měla jsem docela obavu jak bude Agi reagovat, protože je strašně divoká, ale její reakce mě dost překvapila, na manžela reagovala normálně, ale ze mě měla strach a zalezla pod stůl a nechtěla vůbec přijít, přešlo jí to tak po dni a první měsíc byla hrozně smutná, i když jsme ji stále věnovali spoustu pozornosti, stále mohla na gauč i do postele, k malému mohla, když chtěla, byl na ten její zničený výraz hrozný pohled...Teď jsou bobkovi 4 měsíce a už je vše super, oba si na sebe skvěle zvykli, malý už nebrečí, když ho Agi olizujeAgi mu už nekrade hračky, bez problému zvládám venčení i s kočárkem, kupodivu si zvykla i rodina a už se obejdeme bez hysterických výlevů, když se Agi dere do kočárku nebo malého začne olizovatSpíš si teď malého hodně hlídá, když přijdeme z venčení, hned letí do postýlky na kontrolu a pokud se od nás na procházce kočárek s mrňouskem oddělí začne pořádně vyvádět.
Pár foteček máme tady:

http://www.silesianhunter.cz/fotoalbum/agi-a-jiricek/
Pája jest offline   Reply With Quote