View Single Post
Old 08-09-2004, 21:56   #36
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Členka chovatelské komise Dana Matušincová má s Bakerem Šedá eminence složeno:
ZM, ZVV1, ZVV2, ZZZ, ZLP1, ZZP1
Jindřich Jedlička s Etou Pohostinstvo – ZPU, ZM, ZVV1, ZLP1
s Dinou z Banišťa – ZOP, ZM, ZVV1
S Garem cvičila více Olina a měl složeno ZVV2, kromě množství jiných zkoušek. Jindra s ním jel 2x 100 km vytrvalostní závod
Nebyla to záměrná lež. Psal jsem, že nevím o tom, že by nějaké zkoušky měli, nikoliv že žádné nemají. Bohužel ani u Dany, ani u Jindry nemáme tyto údaje o jejich výcvikových úspěších. Navíc právě tito dva v současné době žádné zkoušky neskládají.

Quote:
Originally Posted by Monika
Nada Šebková má složeny zkoušky jen s velkým kníračem, máš pravdu s ČSV ne, ale ty nemáš ani s kníračem a už vůbec ne s ČSV.
O Nadě Šebkové snad ani nemá smysl mluvit. Členka chovatelské komise, která nemá a ani nikdy neměla ČsV. Její přítomnost ve vedení Klubu chovatelů ČESKOSLOVENSKÝCH VLČÁKŮ působí směšně. Všem je již jasné, že je tam jen a jen kvůli tomu, aby se na ní registrovaní kříženci Mutara dostali snadněji do chovu ČsV.

Quote:
Originally Posted by Monika
Pan Hartl má celoživotně odpracováno a „splněno“ a je trapné, že ho vůbec zmiňuješ….
Opět se snažíš poštvávat lidi proti sobě. Nijak jsem celoživotní práci pana Hartla nesnížil. Jen jsem řekl, co je pravda - pan Hartl osobně nikdy s ČsV žádnou zkoušku nesložil, jak jsi to Ty prezentovala. To jen Ty se stále zaštiťuješ jeho jménem a několikrát již vyšlo i najevo, že ho i záměrně lživě informuješ (viz. např. Tvá informace, že IWSC je konkurenčním chovatelským klubem !!!).

Quote:
Originally Posted by Monika
Pokud ti někdo trpí a věří tvé smyšlenky a lži, já ne. Omluva těm, které jsi se opět snažil zpochybnit, by byla asi na místě.
Všichni, kdo mne znají vědí, že nikdy jsem se nesnažil ovlivňovat nějakými záměrnými smyšlenkami. Bohužel některé informace jsou nedostupné (některé záměrně - viz. např. případ Mutara a to, že se již chystá jejich nakrytí čévéčky, pokud již dnes nejsou obě feny nakryty - omlouvám se, možná opět smyšlěnka ). Také nikdy nepíši o informacích, které nejsou 100% ověřené jako o nějakých jistých faktech. Vždy píši, že je to pouze podle mých informací. A to je, na rozdíl od Tvých občasných dezinformací, velký rozdíl. Ale obrázek si jistě udělá každý sám.

Quote:
Originally Posted by Monika
Naší klubovky ve Vojanových sadech se asi před čtyřmi lety zúčastnil jako divák pan Mádle (zakládající člen KCHČSV).
Já nechápu, proč se pořád zaštiťuješ jmény lidí, kteří toho sice mnoho pro naše psy udělali ale všichni víme, že se do této diskuze zapojit nemohou. I já jsem mluvil s několika lidmi, kteří v minulosti měli u PS pod sebou psovody s ČsV. Je zajímavé, že ti mi říkali trochu jiné věci. Ale nikdy by mne nenapadlo se jejich jménem zaštiťovat.

Quote:
Originally Posted by Monika
A ta cesta určitě nevede do pekel jak jsi napsal.
Nenapsal jsem, že obecně vedeme plemeno "do pekel". Přečti si ještě jednou celý můj komentář. Napsal jsem, že slevováním z požadavků ho do pekel vedeme. Zkus mi tedy dokázat že slevováním z požadavků na pracovní využití zlepšujeme pracovní schopnosti psů. To snad nemyslíš vážně ?
Pavel jest offline   Reply With Quote