View Single Post
Old 09-02-2009, 21:55   #11
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Margo, napisałaś:
Quote:
22.02.2009 z listy zostana wykasowane wszystkie mioty, gdzie nadal nie bedziemy mieli danych na temach wynikow HD rodzicow.
na co ja zadałem pytanie: a co jeśli rodzice nie byli przebadani, a miot został i ma wyniki ok? Też zostanie wykasowany?

Quote:
Jaka konkurencje? Jesli ktos hoduje bez badan to wybacz, ale to ZADNA konkurencja...
Dobrze wiesz że jest. Dla kogoś uświadomionego kynologicznie może nie, ale dla przeciętnego jełopa który chce mieć wilka i nawet jak wejdzie na wolfdoga i poczyta to i tak stwierdzi 'szpanerzy' itd i będzie utrzymywał że 'papiery' to wymysł dla podniesienia ceny - to jest twoja konkurencja i tańsza alternatywa.
Co ja myśle o takich ludziach to dobrze wiesz, wielokrotnie głośno i dobitnie mówiłem tutaj. Ale tym nie mniej są.

Quote:
Ale serio - dziwi mnie Twoje podejscie, bo jako wlasciciel wilczaka powinienes byc raczej za tym, aby dazyc do polepszenia i jednak byc za tym, aby wlasciciele nie budzili sie nagle z wiadomoscia, ze rodzice ich szczeniaka zostali wreszcie przebadani i maja ciezka dysplazje...
Chyba zauważyłaś że CIRI ma badania zrobione najszybciej jak mogła. Ja się czepiam szczegułów i nieścisłości.

Quote:
Poza tym wydaje mi sie, ze nie zrozumiales - nie chodzi o kasowanie miotow z BAZY DANYCH. Ale z listy miotow, ktore sa reklamowane na Wolfdogu...
To pisz wyraźniej i jednoznacznie w ogłoszeniach Bo dla mnie to wyglądało jak groźba usunięcia z bazy. A w ten sposób problemu nie rozwiąże się - usuwając informację.

Quote:
A na angielskim forum wiekszosc byla za calkowitym wyrzuceniem takich miotow ('za' byli glownie hodowcy hodujacy wlasnie na niebadanych psach...)
W ankiecie jedno, w dyskusji drugie. W dyskusji przeważało żeby wskazywać niebadane.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote