View Single Post
Old 23-11-2012, 23:17   #38
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
Jeśli to może się przydać, to w takim razie postaram się jeszcze o informacje, być może coś więcej zachowało się w pamięci mojej rodziny o tym zdarzeniu. Pozdrawiam
Super, będę Ci bardzo wdzięczny. Myślę, że każda informacja o spokrewnionych psach jest na wagę złota, bo może to pomóc w dodiagnozowaniu. Lucka też mi wypisała info o matce, babce, prababce, ojcu i innym psiakom które znała i też było mi to pomoce w procesie diagnozowania. A w sumie to lekarzowi, nie mnie

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Na poczatku WIELKIE dzieki, ze o tym napisaliscie! Przyznaje, ze sie z tym jeszcze nie spotkalam, ALE calkiem mozliwe, ze ta choroba byla dotad mylona z epilepsja... Teraz bedziemy miec to na uwadze....
Nie ma za co dziękować, na prawdę. Mój pies jest chory, informacje o chorobie ciągle zbieram, też Wasze doświadczenia i jeśli coś może pomóc Wonderze, czy w przyszłości innemu psu - nie rozważałem innej możliwości. Dla mnie to oczywiste, że o tym napisałem.

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Paweł,
ze smutkiem czytam o Waszych problemach i z całego serca życzę, aby karta się odwróciła
Dziękuję, odwrócić się najprawdopodobniej nie odwróci, grunt żeby się nie pogorszyło i nie okazało się np. guzami.
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote