Thread: Utonagan
View Single Post
Old 20-01-2005, 09:39   #33
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Sebastian
Gaga- ja nie zaniedbalem pracy z Taro, malo tego dostał wrazeń i szkolenia pewnie więcej niż niejeden psiak i do dziś dostaje. .
Alez ja Taro palcem nie tknelam!! Przez mysl mi nie przeszlo - jakby moglo skoro ja Was nie widzialam?? I jakim prawem??
Daje najuczciwsze slowo!
Chodzilo mi o "recepte" na potencjalnie fajnego psa - w temacie nowej krzyzowki.....
Oczywiscie takiej recepty nie ma bo genetyka to nie matematyka i nie mamy jej gruntownie rozgryzionej, ja zaznaczylam te elementy, ktore moim zdaniem maja duzy wplyw na ksztaltowanie psow o pozadanym charakterze.
I pokazalam ze wcale to nie jest takia latwe...bo potencja;lnie super sportowy pies, trzymane w kojcu non-stop nie ma sznas pokazac swojej wartosci i , z drugiej strony- taki sobie sredniak w dobrych rekach i przy dobrych wiatrach zaliczy kilka egzaminow)
Oczywiscie podaje tu skrajnosci ale celowo dla potrzeb rozmowy

Czyli wyglada na to, ze zgadzamy sie co do jednego: wcale to takie proste nie jest
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote