View Single Post
Old 25-10-2011, 01:01   #55
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Taaak, hitem wystawy było to jak Amore zakochał się w Gisu, a Gisu.. w Amore i tak stały te nasze kochane dwa debilki na przeciw siebie, merdając ogonkami, jak szaleni Chyba za dużo cieczek chłopaki mają w koło siebie Jednak trzeba przyznać, że Gisu juz dawno mi tak ładnie w ringu nie biegł, jak teraz za Mio

My mimo przerazajacej kondycji ( ciagle cieczki odbijają nam się strasznie - Gisu odmawia wszelakiego jedzenia, choć powoli zaczyna się do niego znów przekonywać), jedyny bez futra- jak nic trza go na dwór wykopać , ale za to pięknie się zaprezentował. Otrzymał w oba dni oceny doskonałe, miejsce II i res. CACIB.

Jednak coś co mnie rozwaliło i utwierdziło, że dla takich kwiatków warto jezdzić na wystawy co by choćby się uśmiach, to opis Gisa, a dokładnie jego część, czyli :
'sympatyczny i mądry..." Jak nic mądrość mu bije z pyska

Wystawa bardzo miła, sympatyczna, sporo miejsca.. tylko ring owczarkowy.. ale dało sie przeżyć, super, że były i inne wystawy,pokazy, jeśli w przyszłym roku to powtorza, to i cene wystawy jak i parkingu .. się zniesie i może młodych zabierze . Było pyszne ciasto, były pogaduchy ze wszystkimi, było gdzie się rozstawić, bez gnieżdżenia się, dostęp do prądu itd. szkoda tylko , że tak zimno było.

Dzięki wszystkim za spotkanie, wybaczcie moją męczącą, postrzeloną osobowość, miło było zobaczyć burasy na żywo, bo zdjęcia to zupełnie co innego i dobrze jest wszystko móc ocenić na swoje oko
Zaś Maci szczególnie dziękujemy za przenocowanie naszej bandy :*:*:*

Oby do szybkiego zobaczenia!
My stawiamy się w Kielcach, w Świebodzicach i Legionowie za naszymi maluchami
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 25-10-2011 at 01:03.
shaluka jest offline   Reply With Quote