View Single Post
Old 24-10-2011, 20:38   #42
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Graba
Coś się nie chwalą.....
ABSYNT "Wilk z baśni" zakończył Mł.CH.PL - to cieszy co Aguś?
Gratulacje dla właściciela i hodowczyni
To ja lecę dementować Nie zakończył, tylko rozpoczął, ale jak rozpoczął, to z przytupem Więcej nic nie powiem, a co mam Kubie odbierać radochę, niech się sam pochwali Dumna jestem z chłopaków, podoba mi się bardzo, jaki mają ze sobą fajny kontakt
A ja się za Lulu pochwalę no to tak: pierwszego dnia Lulu BOB, CWC i inne CACIBy oraz Naj.Sucz a drugiego dnia w klasie była druga i potem w porównaniu dostała res. CACIBA
Bardzo wszystkim dziękuję za miłe towarzystwo Luna dziękuje Kubie za gotowane żołądki

Jeszcze chciałam się pochwalić takim małym sukcesikiem: bardzo jestem zadowolona z zachowania mojej Lu w ringu ostatnimi czasy! w Częstochowie zamerdała do asystentki sprawdzającej zęby, teraz 9 godzin w pociągu, 3 czekania na ocenę i pokazała się bardzo ładnie, skoncentrowana w "stój" na smaczku, słuchająca tego co do niej mówię. Dodatkowo w drugi dzień tak samo. Chyba mi dziewczątko psychicznie dorosło

(Tak, tak, wiem,że to wilczak i jak tak pochwaliłam publicznie, to na najbliższej wystawie panna da taki popis, że się nie opamiętam )
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote