View Single Post
Old 16-06-2012, 11:43   #10
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Zaczęło się trochę niezręcznie, ale mam nadzieję, że "poprostujemy" ścieżki i znajdziemy consensus.... Wypowiadam się ja, bo ktoś musi i mam w tej chwili czas...
/cytaty z wilczaki.eu oraz FB -wydarzenie Zakładamy Klub Czechosłowackiego Wilczaka w Polsce/

Ori:
""Hej Szasztin,
Nie podpisywałaś deklaracji wg KAWu, więc nie bardzo widzę Cię jako przedstawicielkę członków KAWu.
Ale dziękuję, że się angażujesz.""

Odzew na "dobrą wolę" Szasztin był byle jaki. Nie bardzo rozumiem te słowa szczególnie, że Szasztin wyszła z gestem dobrej woli ze strony Osób składających deklaracje zbierane przez GI /jakby w imieniu GI właśnie/, a nie KAW....

To jest reakcja Szasztin:
"Ja jestem nikim zatem czekam na GI .I wracam do swojej roboty "

Ori:
"KAW ma tutaj swoje forum i zarówno jego członkowie jak i inne osoby mogą się swobodnie wypowiadać."

Puchatek /teraz/: inicjatywa powstania Klubu Rasy powstała na WD już kilka lat temu. WD jest stroną międzynarodową /bez względu na prawa własności strony/, która jest głównym miejscem poznawania wilczaków /nie jedynym, ale głównym -każdy wcześniej czy później wejdzie na tę stronę, choćby do bazy -miejsca jedynego w swoim bogactwie informacji/. Nie chodzi mi o przedstawienie rangi obu for, ale chcę zwrócić uwagę choćby na liczby: GI i Sympatykom udało się zebrać 81 chętnych wstąpienia do Klubu /deklaracje -ponad 70szt- nadal "spływają"/, KAW -wg inf na stronie klubowej zorganizowanej przez Wilcząkrew- uzbierał 40 deklaracji. Na WD jest więcej osób niż na forum JW. Zatem, opierając się tylko na danych, przedstawiam następujące:

>>GI ma tutaj swoje forum i zarówno jej członkowie jak i inne osoby mogą się swobodnie wypowiadać.
Zapraszamy do dyskusji.<<

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY, KTÓREJ EFEKTEM MA BYĆ POWSTANIE KLUBU RASY WILCZAKA CZECHOSŁOWACKIEGO.

....
Ja osobiście będę zobowiązana za nieużywanie określeń typu "koalicjant" /szczególnie w podanym kontekście/ -mamy chęć tworzyć zrzeszenie ludzi ponad podziałami, a tego typu sformułowania źle się kojarzą.

Kwestia ujednolicania /bądź nie/ deklaracji jest do sprawdzenia w ZKwP. Jeśli otrzymamy na piśmie, że oba druki deklaracji są na tyle podobne, że nie stanowi to problemu przy zawiązywaniu Klubu -fantastycznie: mniej "biurokracji". Natomiast jeśli ZKwP uzna, że deklaracje muszą być identyczne, wydaje mi się logiczne by przepisywać mniejszą ich ilość niż większą...

Ja rozumiem, że JW chce rozmawiać z Lupuskiem jako Osobą charakteru łagodnego, ale stanowimy >Jedno< i dlatego cała grupa ma prawo do wypowiadania. Trochę niezręczna sytuacja, gdy "druga strona" "na dzień dobry" dyktuje z kim będzie rozmawiać na "swoim terenie".... Ale i tak najważniejsze, że jest >wola< rozmowy.

.....

Gaga -bardzo liczę na Twoje słowa jako Osoby niezdecydowanej, ale chcącej kompromisów i pomyślnego rozwiązania nieporozumień.

Last edited by Puchatek; 16-06-2012 at 11:45.
Puchatek jest offline   Reply With Quote