View Single Post
Old 10-12-2008, 10:25   #20
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Irisdane View Post
No, abych byla upřímná s přístupem lidí k ČsV mám dost rozporuplné zkušenosti. Potkávám takové, kteří na mě už zdálky křičí,abych si tu bestii přitáhla blíž k sobě (to se mi opravdu stalo), a potkávám takové, kteří si Balta chtějí pohladit... ale to jsou většinou lidé, kteří si myslí, že je to přinejmenším vlk. Balthasar nikdy nikomu neublížil ani psovi, natož člověku, je to takový přátelský tele, a přesto se mi, díky tomu, že "nějaká paní povídala", když ho venčím u nás v ulici, lidi obloukem vyhýbají a tvrdí, že ČsV jsou krvelačné potvory... snažím se je přesvědčit o opaku, a pomalu ale jistě to jde. Obávám se ale, že už je to v lidech moc zakořeněné, že jsou naše vlčata prevíti...
já si na ulici držím arwenku u sebe,ona je totiž ještě blbý štěně a někdy ji někdo zaujme a chce po něm skákat,tak když míjíme člověka tak ji mám holt na kratičko. S malejma psama si nehrajeme vůbec,máme prověřené psí kámoše,v našem baráku je ona největší pes.což o to ona by si s mrňousema i hrála,ale poslouchat hysterické nářky paniček malejch uřvanejch ratlíků /ano,jsem trošku zaujatá/ se mi nechce....
mellorn jest offline   Reply With Quote