View Single Post
Old 30-10-2008, 14:38   #3
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Widzisz Małgosu, bez względu na ilość Twoich starań, zabiegów o stały kontakt i tak statystycznie znajdzie się ktoś taki jak "florena", kto radośnie rozpocznie hodowlę bezpapierowców NB wie gdzie zareklamowac ów lewy miot: własnie w temacie, gdzie człowiek pyta o takie szczenię. I oto prosze: podane na tacy (pytasz i masz...kto jeszcze chetny?)
Za wyczucie miejsca i czasu do reklamy iątka z plusem
Bezsilnośc hodowcy w takim przypadku jets ogromna.. bo w końcu jesli ktos bywa na forum to dlaczego zywczajnie nie odezwie sie do hodowcy? Nie rozumiem.....

Nie przemawia do mnie "wpadka" - sorry ale to bardzo grubymi nicmi szyte kłamstwo... Pisałam w zeszłym roku co mielismy przez dwa tygodnie w jednym domku wczasowym, pod którego dachem mieszkały razem Dewi w szczycie cieczki i Cheitan. Nie było zamykanych pokoi, zadnych barier (co w mieszkaniach sie nie zdarza), spędzalismy razem 24 h/dobę i jakos nie dochowalismy się szczeniaczków?? (a tu akurat dostałyby metryki bez mrugnięcia okiem). Przy pierwzej propozycji krycia dla Cheya (mial wtedy 12 miesiecy) dopytywałam w Zk czy daliby zgodę na warunkowe krycie i co? Oczywiście! Czyli pies ponizej wymaganego wieku 15 miesiecy bylby uznanym ojciem, legalnego miotu. Nie bylby to zreszta jedyny przypadek bo jedna z suczek konczyla hodowlanke jak juz byla w ciazy.
DLatego nie wierze, ze Zk odmawia bez powodu.
Rozpoczyna sie czas nowych hodowli w Pl... szkoda, ze od miotu kundelkow ;(( Bardzo szkoda.......i bardzo zle to wrozy przyszlosci rasy. Jako realistka spodziewalam sie pierwszych smutnych wydarzen, zwiazanych z planowanym wysypem szczeniaczkow.. bo srednia oczekiwana przeraza w stosunku do ilosci MYŚLĄCYCH chętnych... No ale nie wiedziałam, ze tak szybko i tak zle...
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote