Thread: Gruodzio CACIB
View Single Post
Old 17-12-2007, 13:39   #32
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na ir ko visi tokie tylūs po parodos
Mūsų linksmybės - turėjom išvažiuot paryčiui šeštadienį, bet kur jau, išvarėm prenktadienį tik prasidėjus vakarui, nes nebuvo ką veikt, nors puikiai suvokiam, kad nebus ką veikti ir Vilniuje tiek laiko naktį.. bet dar nepasiekus Vilniaus sužavėjo posukis su ženklu "Trakai - x km". Tik smagiai pasukus skambina Vaiva, liepia staigiai apsisukt ir važiuot pas juos su vyno buteliu Aišku, su paklaidžiojimais, bet randame, puikiai išsimiegu, ir ryte į parodą, darbas ringe, kai visada man turi taip pasisekt, kad abi dienas nekokios veislės pakliūna (išskyrus stafai). Aišku vilkų ringo aš nemačiau, tačiau labai labai džiaugiuosi Bruknės pasiekimais Apsipirkom antkaklių su Vaidilu, o daugiau lyg ir nieko gero parodoj.. Pirmą vakarą varėm į aikštelę su šunimis, buvo linksma Dėkui Rapsiko šeimynai už smagią nuotaiką ir visiems kitiems, žinoma Antrą vakarą, po parodos, pasėdėjom Baltuos drambliuos labai smagiai ir.. namo.
Labai dėkui Vaivai su Vykiu už priėmimą
P.S. kas matėt mano parodoj gautą varliną, tai jis terariume žyyymiai gražesnis ten kai matėt buvo šūds
ir dar prisiminiau... nebuvo Vaidžio sesės
vike jest offline   Reply With Quote