View Single Post
Old 26-03-2009, 14:57   #32
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

No Hana mne fakt baví. Víš vůbec do jaké skupiny patří Amarok a jak se ta skupina vytvořila??
SK.7:






Amarok Šedý chlup
Freeking z Molu CS
A72E1M5OdP3
Ladislav Takács
1194/00

Nancy Šedá eminence
A(
PL), III.

Kraslice
9.10.2000







že by v tom někdo neměl jasno? Já to nejsem.
Ne, jinak by jsi nepohal napsat tak hloupou a populistickou větu. Víš kolikrát kryl Colt Zepeř a jakou má s touto skupinou souvislost?
samozřejmě, že to z hlavy nevím, jako nikdo. Ale umím si to přečíst jako ty. Ano, váím, jakou má se skupinou souvislost. Ale nebyla jsem u tvorby této skupiny neb jsem nebyla v ch. komisi.

U Amaroka prostě chybí " sexuální apetence" Snahy byly, ale marné. Takových psů máme v poulaci mnohem víc a já se zase a opět jen usmívám, když někdo píše " proč nekryl tenhle a tenhle pes..a vytýká cosi chovatelské komisi."
U mne neznalost neomlouvá a blbost taky ne.
pozor , to zavání urážkou

No a ještě dotaz na Hanu? Považuješ psa s DKK 2/2 běhajícího v zápřahu již šest sezón stovky km ročně za nemocného?
Ne, jen si myslím, že nemá zdravé klouby
A psa s DKK 0/0 za 100% zdravého (jak s oblibou píšeš:0) pokud trpí demodexem, problémy se slinivkou či uhyne v 5 letech na epilepsii?
Ne, proč?

Má Asta z Tondova byla DKK C - žila a fungovala 16 let a 6 měsíců, pracovala, rodila štěňata a přežila ty tvé 100% zdravé o 8 let.
Hodnotíš zdraví, vitalitu podle 2 kloubů v těle a v 1.roce života???
Ne
Pokud jsem psala, že Doran není zdravý, myslela jsem to tak, že bych jej nepoužila na jakoukoliv fenu, která nemá rtg "A", protože jeden z rodičů musí být rtg neg. dobrá, možná jsem toto mohla více osvětlit.
Hanka jest offline   Reply With Quote