View Single Post
Old 12-03-2012, 22:36   #296
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Po pierwsze - nie postawila! Psy sa nadal testowane.
Po drugie: to m.in. dzieki moim dzialaniom tyle probek zgromadzila.... Gdyby nie moje "wojowanie", aby ludzie za granica traktowali jej badania serio (chocby na polskim forum), gdyby nie stale odpieranie krytyki, ze Daniela jak nic przekaze wyniki swoim kolezankom, ze zrobi prywate i bedzie je podawac osobom trzecim to w ZYCIU by tyle tych probek nie zgromadzila.

Wiec Gaga trzymaj sie FAKTOW.
Postawiła, napisała. Czy się tego będzie trzymać-czas pokaże. Ale to NIE JEST ten temat. Zastanowię się czy mam ochotę babrać się w Twoich kolejnych urojeniach (choć pamięć mam dobrą i pamiętam jak nałgałaś w temacie badań). Tymczasem czekam na odpowiedź czy masz jakiekolwiek podstawy (dokumenty), które pozwalają Ci szykanować psy i hodowców w postaci oznaczeń sugerujących, że nie są (psy, nie hodowcy) czystymi wilczakami. Nie ploty spod magla typu "ktoś stoi przy ringu i chwali się...". FAKTY, DOKUMENTY....
Masz?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote