View Single Post
Old 02-07-2008, 15:15   #23
Tipsy
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 20
Default

Ja ani nechcem nic nikomu dokazovat, ja len chcem vykricat presne to co sa tu pise, ako niekto trpi, mozno to nie kazdy pochopi, kto neni psickar, ale nech vedia co sa deje, nech sa to siri. Ja som mala psa, ktory trpel, uz sice kvoli veku, ale zazit to co preziva Romana, neviem neviem ako to zvladam. Je hrozne, ked pes nemoze povedat, ci on to vzdava alebo nie a vy musite rozhodnut za neho. Nech sa ludia vcitia. Mozno si precitaju, nabehne im husia koza, mozno uz pri titulke preskocia na ine spravy, kazdopane mozno sa najde par ludi ktori si to uvedomia a uvidia, ze to neni len jedna strana a urazajuce clanky proti psickarov, ktory si nezdvyhaju po svojich psov, co napise niekto kto psa ani nemal. Nech maju aj ten druhy pohlad! Nech vidia, ze aj nam je krivdene a velmi sa ublizuje. A pritom si nemyslim, ze niektory psickar hecuju svojich psov na okolie. Nech proste nepsickari pochopia aky je to vztah medzi psom a clovekom a co to je ked clovek vidi, ze mu trpi jeho najvernejsi priatel....
Tipsy jest offline   Reply With Quote