Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   ČSV v okolí Revúcej (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=10434)

vinička 31-03-2008 15:04

ČSV v okolí Revúcej
 
Ahojte,
tak sa mi pred týždňom úplnou náhodou splnil môj už takmer 14ročný sen vlastniť ČSV, je to dospelý pes, ale musím poďakovať bývalej majiteľke, že sa mu dostatočne venovala, adaptuje sa na nové prostredie prekvapivo rýchlo, zapadol do nášho zvieracieho kolektívu priam úžasne:p.
Týmto by som zároveň chcela vyzvať majiteľov ČSV v okolí Revúcej, nech sa ozvú, na vzájomné prípadné rady, alebo len tak klebetenie. Samozrejme, poteším sa aj tým mimo Revúcej.
Skúsenosti s kynológiou mám dlhoročné, s rôznymi plemenami a tiež vlky sú moja amatérska záluba, ale predsa je to nové plemeno a má svoju povahu:lol:...
Tak zatiaľ vďaka.

saschia 31-03-2008 16:14

Cau,

tak blahozelam. Ja som sice z BA a momentalne upln het, ale Muran milujem, takze sa tam mozno niekedy vypravim aj s mojou ochehulou.

Inak co to mas za srandovnu vlajku?

vinička 01-04-2008 08:17

No, s tou vlajkou, pri registrácii mi tam asi zašarapotil nejaký škriatok a teraz budem aspoň extra:lol:.
Keď si nájdem na to čas, možno to dám aj na správnu mieru.
Vďaka za odozvu, dnes bežím s dcérkou k lekárovi, ale neskôr sem možno ešte nakuknem.
Inak, Muráň je skutočne krásna lokalita, ale vlastne celé Slovensko je jeden prekrásny kúsok prírody, no nie?:roll:;-).

saschia 01-04-2008 09:59

vinicka - sice off topic, ale musim ti dat za pravdu. Teda vacsinou, su kusky, ktore by som prirodou nenazvala ;) ale tie co su su naozaj nadherne.

vinička 02-04-2008 11:13

No jasné, že to treba brať s rezervou, ale keď porovnáš Slovensko s okolím, tak určite máme, čo sa týka prírody, bonus navyše, len si to akosi nevieme uvedomiť. No ale už odbočujem mimo:o.
Inak, chcela by som zahlásiť zmenu majiteľa a taktiež neviem, či už je na tento rok zaplatené členské, nevieš poradiť, na koho sa obrátiť?;-)

saschia 02-04-2008 11:33

Quote:

Originally Posted by vinička (Bericht 129763)
Inak, chcela by som zahlásiť zmenu majiteľa a taktiež neviem, či už je na tento rok zaplatené členské, nevieš poradiť, na koho sa obrátiť?;-)

Na stranke www.csv.sk/index1.php najdes kontakty na klub, takze na platbu clenskeho sa pytaj u ekonomky. Ak si clenom tak je to OK, ak este nie si tak kontaktuj tajomnicku. Nahlasovat vlastnictvo psa v klube sa neviem ci robi, ak je uchovneny tak daj vediet predsedovi chovatelskej komisie alebo hlavnemu poradcovi chovu, ze je pes u teba. Ak nie je uchovneny a chces ho uchovnit, tak 19. je bonitacia v Senici a v lete bude na tabore (ale mne sa zda ze Dragoun bol na jednom tabore - ale neviem ci aj na zvode/bonitacii). Respektive mozes to tiez oznamit tajomnicke, ak je ta informacia relevantna tak bude rada a ak nie, tak sa nic nestane.

vinička 02-04-2008 11:48

Vďaka, na bonitácii a zvode bol, ohľadom toho členského, bývalá majiteľka bola členkou, ale si nie je istá, či platila členské aj tento rok, ale to sa už popýtam u tajomníčky.
Drago nie je uchovnený, uvažujeme o tom, ale momentálne si ešte navzájom vychytávame muchy a kondične by sme zatiaľ asi SVP nezvladli /obaja/:cry:.
Vďaka za odozvu, vyzerá to tak, že okolie Revúcej je v tomto smere zatiaľ mimo. 8)


All times are GMT +2. The time now is 14:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org