Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Informacje o miotach w bazie danych (lista hodowcow) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=10221)

Margo 09-02-2009 16:26

Informacje o miotach w bazie danych (lista hodowcow)
 
Chcialabym przypomiec hodowcom, ze Wolfdog.org bazuje na wspolpracy: my robimy wiele dla Was i chcielibysmy, abyscie zrobili tez cos dla nas. Niestety nie zawsze to dziala.... :roll:

Prosze wiec abyscie jeszcze raz przeczytali warunki na jakie zgadzacie sie umieszczajac reklamy miotow na Wolfdogu:

Quote:

*** W miarę upływu czasu lub najpóźniej po oddaniu szczeniąt jesteś zobowiązany dopełnić informacje o szczeniakach (data urodzenia, imiona, numery rejestracji, numery tatuażu lub/i chipów, imona nowych właścicieli (a jeśli to możliwe kontakt na nich - adres, telefon, email) przesyłając te informacje na email [email protected]
Quote:

*** Bezpłatna reklama szczeniąt bazuje na obustronnej współpracy - Ty masz możliwość za darmo i efektywnie ogłaszać swój miot, a nam jako "zapłatę" musisz jedynie udostępnić informacje o swoich szczeniętach i ich właścicielach. Do czasu, gdy nie spełnisz warunków nie będziesz mógł się już ogłaszać na tym serwisie.
Obecnie hodowcy bez problemu moga sprawdzic czy nie ma u nich brakujacych informacji w bazie danych na tamat ich psow i miotow (psow, ktore wyhodowali). U niektorych nie mamy nawet imion psow wyhodowanych przed rokiem!

Przeczytajcie wiec UWAZNIE:

Prosze, abyscie sprawdzili baze danych, czy nie ma brakujacych informacji o Waszych miotach i czy podane dane sa prawidlowe:
- imiona psow
- daty narodzin
- numery rejestracyjne
- numery chipow lub tatuazy
- imiona i nazwiska wlascicieli
Jesli czegos brakuje prosze o przeslanie tych informacji na adres: [email protected].

Hodowcy, u ktorych nadal beda braki w danych ich psow zostana usunieci z listy hodowli po 22.02.2009.

Zostana rowniez usuniete wszystkie reklamy ich miotow.

Po dostarczeniu brakujacych informacji hodowca ponownie bedzie mogl dodawac reklamy miotow i jego hodowla ponownie pojawi sie na spisie.

Margo 21-03-2009 13:54

Nastapi przesuniecie aktualizacji bazy danych. Otrzymalismy mase nowych danych z ostatnich kilku lat od jednego z klubow tej rasy z jednoczesna prosba aby wstrzymac sie z ich publikacja do premiery.... Czego? No wlasnie nie moge tego jeszcze zdradzic... 8)

W kazdym razie: kto jeszcze nie uzupelnil brakujacych danych ten ma czas do 31.03.2009.

Wonderfull Wolf ES 09-11-2013 19:02

info od admina:

nie będą zamieszczane informacje o "producentach szczeniąt", tj. zamieszczane będą info o maksymalnie 2 miotach tych samych rodziców. Kolejne nie będą zamieszczane.

dodawać mioty można tutaj:
http://www.wolfdog.org/wolfdog/submit/litters

Lupusek 14-11-2013 10:19

W związku z kilkoma nieudanymi próbami dodania informacji o planowanych miotach do bazy, proszę administratora o pomoc w tym zakresie.
Badanie USG potwierdziło ciąże dwóch moich suk:

Morta z Peronówki x Ulvar Lupusek, najwcześniejszy termin odbioru szczeniąt: 25.01.2014

Callisto z Peronówki x Urobach z Peronówki, termin odbioru: 6.02.2014

Wonderfull Wolf ES 14-11-2013 22:25

u mnie widać obydwa mioty w zapowiedziach...

DanielZ 16-11-2013 19:19

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 458333)
info od admina:

nie będą zamieszczane informacje o "producentach szczeniąt", tj. zamieszczane będą info o maksymalnie 2 miotach tych samych rodziców. Kolejne nie będą zamieszczane.

dodawać mioty można tutaj:
http://www.wolfdog.org/wolfdog/submit/litters

Coś mało doprecyzowana ta informacja.

Wonderfull Wolf ES 16-11-2013 19:27

Quote:

Originally Posted by DanielZ (Bericht 458448)
Coś mało doprecyzowana ta informacja.

moge dopytac, tylko zadaj konkretne pytanie

DanielZ 16-11-2013 19:32

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 458449)
moge dopytac, tylko zadaj konkretne pytanie

Czy jak pokryję jedną sukę 3x razy tym samym psem to dostaje "bana" i jetem traktowany jak "producent"?

Wonderfull Wolf ES 16-11-2013 19:55

Quote:

Originally Posted by DanielZ (Bericht 458450)
Czy jak pokryję jedną sukę 3x razy tym samym psem to dostaje "bana" i jetem traktowany jak "producent"?

tak wynika z tego co napisane powyżej. Napiszę do Admina i dopytam jak to konkretnie jest

Bajka 15-12-2013 23:22

Prosiłam już mailem, prosiłam przez formularz zgłoszeniowy ale bezskutecznie… proszę teraz tutaj, może admin tu jednak z czasem zaglądnie.
Uprzejmie proszę o dodanie miotu:

YIPON z Peronówki x CLAIR DE LUNE Srdcervac
Najwcześniejsza data odbioru szczeniaków: 01.04.2014

Dziękuję z góry.

Jak pisałam, prosiłam już o to kilkukrotnie. Bezskutecznie. Chociaż inne mioty na kwiecień zostały dodane. Za to zamiast zapowiedzi o miocie, od kilku dni figuruję w bazie wolfdoga jako hodowca, który nie dosyła informacji o swoich miotach! Dosyć to nagłe i niespodziewane. Jest mi z tego powodu cholernie przykro, bo informacje dosyłam regularnie po narodzinach szczeniąt, dodatkowo kilka razy i na różne sposoby, żeby na pewno dotarły (mail, formularz). Regularnie uzupełniam także wyniki wystawowe.

W ramach wyjaśnień: nie wiem, jakim sposobem po narodzinach naszego miotu „B” w bazie pojawiły się „dane” właścicieli wyssane z palca (pomimo tego, iż wysłałam właściwe i kompletne). Nie wiem także jakim sposobem w profilu BOHATERA Wzb pojawił się nagle „brak właściciela”. Poprzedni właściciel nie wysyłał takiej informacji, a ja wysyłałam pełną informację z danymi nowego właściciela. No ale w bazie wisi co wisi.

Jeżeli do bazy wolfdoga mogą być dodawane wszelkie informacje totalnie bezkrytycznie, to może warto wprowadzić taki system jaki jest przy dodawaniu wyników wystaw: każdy dodaje sam, ale automatycznie jest pod tym podpisywany publicznie, loginem, więc bierze odpowiedzialność za rzeczy jakie wpisuje.

Halski 16-12-2013 12:31

Witam,
Również proszę o dodanie naszego miotu do zapowiedzi. Przez formularz dodawałem dwukrotnie, ale bezskutecznie...
NABAL KAZAN Bully royal club & TASJA Eden severu
Najwcześniejsza data odbioru 18.02.2014r.

Z góry dziękujemy.

krzyg 01-01-2014 19:47

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 458852)
Za to zamiast zapowiedzi o miocie, od kilku dni figuruję w bazie wolfdoga jako hodowca, który nie dosyła informacji o swoich miotach! Dosyć to nagłe i niespodziewane. Jest mi z tego powodu cholernie przykro, bo informacje dosyłam regularnie po narodzinach szczeniąt, dodatkowo kilka razy i na różne sposoby, żeby na pewno dotarły (mail, formularz). Regularnie uzupełniam także wyniki wystawowe.

W ramach wyjaśnień: nie wiem, jakim sposobem po narodzinach naszego miotu „B” w bazie pojawiły się „dane” właścicieli wyssane z palca (pomimo tego, iż wysłałam właściwe i kompletne). Nie wiem także jakim sposobem w profilu BOHATERA Wzb pojawił się nagle „brak właściciela”. Poprzedni właściciel nie wysyłał takiej informacji, a ja wysyłałam pełną informację z danymi nowego właściciela. No ale w bazie wisi co wisi.

Jeżeli do bazy wolfdoga mogą być dodawane wszelkie informacje totalnie bezkrytycznie, to może warto wprowadzić taki system jaki jest przy dodawaniu wyników wystaw: każdy dodaje sam, ale automatycznie jest pod tym podpisywany publicznie, loginem, więc bierze odpowiedzialność za rzeczy jakie wpisuje.

Przyłączam się do pytania. Dane Ulfura (http://www.wolfdog.org/pl/dbase/d/20782) są również z sufitu (płeć, właściciel). Miot K nie ma zdjęć chociaż były dodawane. Hodowla też nagle trafiła na listę nie dosyłających danych - chociaż zawsze były wysyłane. Żadnego ostrzeżenia o jakichś brakujących danych nie było, ani nawet powiadomienia o zmianie statusu.

Wonderfull Wolf ES 01-01-2014 20:13

Myślę, z przykrością, że nikt tutaj na te pytania nie odpowie. Mogę napisać do Admina zapytanie, ale nie wiem czy jakąś satysfakcjonującą odpowiedź uzyskacie oprócz w skrócie "hodowca nie dosłał danych, niech przyśle jeszcze raz" ... Admin z tego co mi wiadomo nie czyta po polsku

z Peronówki 02-01-2014 00:16

Quote:

Originally Posted by Halski (Bericht 458855)
Witam,
Również proszę o dodanie naszego miotu do zapowiedzi. Przez formularz dodawałem dwukrotnie, ale bezskutecznie...

Pawel ma racje - najlepiej samemu sprawdzac o co chodzi...
Zerknij na Kazana - jest totalne echo jesli chodzi o badania. Inne jeszcze ujda, ale nie ma szans na publikacje miotu bez badania HD u ojca czy matki...

Gia 02-01-2014 13:20

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 459083)
Pawel ma racje - najlepiej samemu sprawdzac o co chodzi...
Zerknij na Kazana - jest totalne echo jesli chodzi o badania. Inne jeszcze ujda, ale nie ma szans na publikacje miotu bez badania HD u ojca czy matki...

No to co tu robi zapowiedź tego miotu bez żadnego badania matki??
http://www.wolfdog.org/dbase/litters/6

P.s. Miotów bez HD jest więcej, podałam pierwszy z brzegu.

z Peronówki 02-01-2014 14:44

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 459090)
No to co tu robi zapowiedź tego miotu bez żadnego badania matki??
http://www.wolfdog.org/dbase/litters/6

Moze wynik przeslali, ale jeszcze sie nie pokazal...? Wiem, ze kiedys tak bylo - gdzies to bylo napisane... I tu by sie zgadzalo, bo na Slowacji nie mozesz hodowac na niebadanych psach.

Gia 02-01-2014 15:10

Margo... zapowiedzi miotów bez HD przynajmniej jednego z rodziców jest powyżej 15... i wszyscy przesłali ale nie wpisano do bazy??

wolfin 02-01-2014 18:43

niektore wyniki byli ale przepadli ( ja mowie o Mephisto naprzyklad, albo Elwen ktorej HD przepadlo gdzies) to moze admin widzi ze one sa ale z jakich tam dowodow nie wyswietlaja sie one. slowacke mioty tez maja HD jak nic bo inaczej nie moga isc do hodowli, czeskie tez, niemiecke tez, no nie wiadomo dla czego nie widzi sie wynikow.

Halski 02-01-2014 20:31

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 459083)
Pawel ma racje - najlepiej samemu sprawdzac o co chodzi...
Zerknij na Kazana - jest totalne echo jesli chodzi o badania. Inne jeszcze ujda, ale nie ma szans na publikacje miotu bez badania HD u ojca czy matki...

Kazan miał badanie HD. Potwierdzenie zostało wysłane i oczekuje na szybką aktualizację.

Wonderfull Wolf ES 02-01-2014 20:43

Quote:

Originally Posted by Halski (Bericht 459098)
Potwierdzenie zostało wysłane i oczekuje na szybką aktualizację.


To powodzenia z tą szybkością :twisted:

Daiva, może się mylę ale jak były i przepadły to znaczy, że ich nie ma, tak? a jak nie ma to miotu być nie powinno. Jeśli zgodnie z "prawem" ma być :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org