Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Automatyczne dodawanie wyników wystaw (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21851)

Huan 25-02-2012 21:46

Automatyczne dodawanie wyników wystaw
 
Uruchomiliśmy automatyczny formularz dodawania wystaw:
http://www.wolfdog.org/site/pl/shows/addshow

Wskazówka: przy dodawaniu kilku tytułów (np. CWC, BOB), należy przytrzymać przycisk CTRL i kliknąć na wybrane tytuły.

Zapraszam do sprawdzenia skryptu i uzupełnienia wyników. Wszelkie problemy z jego działaniem proszę pisać w tym wątku.

Bajka 25-02-2012 21:54

Huan, czy taki stan bazy jaki jest w tym momencie to już ostatnie uaktualnienie przez admina (bo reszta przepadła np)? Chodzi mi o to, czy dosłać wyniki z wystaw jakich w bazie nie ma, czy cierpliwie czekać i nie zaśmiecać skrzynki ponownym przesyłaniem? Pytam, żeby nie robić dodatkowego bałaganu przesyłając wyniki po 100x ;)

Huan 25-02-2012 22:08

Nie wiem, ale admin używa tej samej bazy, więc jeśli dodasz wyniki wcześniej, to masz przynajmniej gwarancję, że będą od razu na stronie. Admin na pewno nie doda tych samych wyników, jeśli będą już w bazie.

Bajka 25-02-2012 22:10

Dobra:) Mam jasność, dzięki:)

Gia 25-02-2012 22:29

Działa ale mam pytania ;)

Czy można edytować dodane przez siebie wyniki wystaw? Bo np. zapomniałam w nazwie wystawy dodać miasto ;)

Drugie pytanie to czy na stronie głównej jest gdzieś odnośnik? Czy mam zapisać w ulubionych ;)

Bajka 25-02-2012 22:48

No to ja też już spróbowałam i takie mam dwie uwagi/pytania:) :
1) nie pojawiają się po opublikowaniu wyników te tytuły których nie było w opcjach wyboru i należało je wpisać "ręcznie" (np Zwycięzca Ras narodowych).
2) czy jeśli teraz chcę dopisać taki tytuł/zmienić cokolwiek/dodać swojego psa do wystawy w której nie ma on oceny itp... to czy muszę wpisywać wszystkie wyniki od nowa, czy jest opcja edycji wyników już zapisanych w bazie?

fraxinia 25-02-2012 22:54

Moja próba udała się tylko częściowo: psu dopisały się tytuły, ale sama wystawa się nie pojawiła :roll: Co zrobiłam źle?

fraxinia 25-02-2012 23:11

Zrobiła 2 próbę i jest jeszcze gorzej. Tym razem chciałam dodać wynik do wystawy, która już była w bazie. Skutek jest taki, że wystawa wyświetla się 2 razy: raz z moim psem, a raz bez niego. :banghead

Huan 26-02-2012 00:24

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 423915)
No to ja też już spróbowałam i takie mam dwie uwagi/pytania:) :
1) nie pojawiają się po opublikowaniu wyników te tytuły których nie było w opcjach wyboru i należało je wpisać "ręcznie" (np Zwycięzca Ras narodowych).

Obecnie dodatkowe tytuły się nie pokazują, ale tytuł Zwycięzca Ras Narodowych jak najbardziej znajduje się na liście... tylko nazywa się "BIS Ras Narodowych 1."

Quote:

2) czy jeśli teraz chcę dopisać taki tytuł/zmienić cokolwiek/dodać swojego psa do wystawy w której nie ma on oceny itp... to czy muszę wpisywać wszystkie wyniki od nowa, czy jest opcja edycji wyników już zapisanych w bazie?
Na razie nie ma opcji edytowania, będzie wprowadzona za jakiś czas. Do tej pory proszę sprawdzić 3 razy zanim się coś doda ;)

Quote:

Drugie pytanie to czy na stronie głównej jest gdzieś odnośnik? Czy mam zapisać w ulubionych ;)
Na razie do ulubionych

Mistrali 26-02-2012 03:22

A ja mam pytanie, jak zmienić błąd w wynikach ? Już parę miesięcy temu pojawiły się wyniki z Krakowa. Zamiast mojego Baldura, jest tam wpisany całkiem inny pies. Parę razy pisałam z prośbą o poprawkę ale bez odzewu :(
Spróbowałam poprawić Częstochowę i teraz wyświetla mi się podwójnie :D

Bajka 26-02-2012 05:58

Quote:

Originally Posted by Huan (Bericht 423936)
Obecnie dodatkowe tytuły się nie pokazują, ale tytuł Zwycięzca Ras Narodowych jak najbardziej znajduje się na liście... tylko nazywa się "BIS Ras Narodowych 1."

:oops:Ślepota, przepraszam:):oops:

anula 26-02-2012 11:01

Chcialabym sie dowiedziec, co w sytuacji, kiedy w spisie sedziow brak sedziego, ktory ocenial nasze psy na danej wystawie - w tym przypadku chodzi mi o jesienne Kielce'11, gdzie sedziowala pani Myrna Shiboleth z Izraela - nie bylo jej w spisie, wiec nie moglam dodac wynikow :(
Aha, i mimo podania nazwiska sedziego przy innych wystawach - nie wyswietla sie ono później w bazie...

jack&lars 26-02-2012 20:22

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 423953)
Chcialabym sie dowiedziec, co w sytuacji, kiedy w spisie sedziow brak sedziego, ktory ocenial nasze psy na danej wystawie - w tym przypadku chodzi mi o jesienne Kielce'11, gdzie sedziowala pani Myrna Shiboleth z Izraela - nie bylo jej w spisie, wiec nie moglam dodac wynikow :(
Aha, i mimo podania nazwiska sedziego przy innych wystawach - nie wyswietla sie ono później w bazie...

no własnie co z ta sędziną z Izraela? jak ją dopisac?

Huan 26-02-2012 20:45

Myrna Shiboleth jest już na liście sędziów.

Sędziowie i dodatkowe info nie pokazuje się chwilowo na stronie wyników, ale wkrótce będzie.

pawmagdul 26-02-2012 20:56

przepraszam że może nie na temat, ale czy przewidywane jest jakieś usprawnienie dopisywania miotów, bo od października baza umarła ????

jefta 26-02-2012 21:40

nie widze tytulow zwyciezca Rasy Wystawy Championow i NPwR Wystawy
Championów/NSwR Wystawy Championów, ktore zgodnie z regulaminem psom sie naleza:
Quote:

5. Ocena psów i suk w poszczególnych rasach wyłania zwycięzców, którzy otrzymują tytuł Najlepszy
Pies/Suka w Rasie Wystawy Championów
.
[...]
c) zwycięzca otrzymuje tytuł Zwycięzca Rasy Wystawy Championów (z podaniem miejsca i daty wystawy),
a dopisac recznie nie moge

Wonderfull Wolf ES 27-02-2012 00:01

w profilu Wondery jest błąd, został dodany wynik, którego nie osiągnęła :)

"V Międzynarodowa Wystawa Psow Rasowych - Białystok
Data wystawy: 2011-08-28, Sędzia: doskonała, BIS 1. (Baby)"

Byliśmy tam, ale poza oceną doskonałą lok. 1 z tego co pamiętam nic więcej nie było :)

Mistrali 27-02-2012 04:35

Z wystawą w Częstochowie już wszystko ok, ale klubówka w Łodzi wyświetla mi się podwójnie :)

jack&lars 27-02-2012 18:16

chciałem dopisać lokaty baby z bielskiej wystawy a wyszła kolejna wystawa :( proszę adm o poprawę w/w :)

fraxinia 27-02-2012 19:08

Dziękuję za poprawienie moich błędów. Proszę jeszcze o dopisanie oceny Ulvarka na tej wystawie: http://www.wolfdog.org/site/pl/shows/id/4427. Niestety jest to ocena dobra :(


All times are GMT +2. The time now is 16:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org