Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Nowa baza wolfdoga :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=20827)

jefta 05-09-2011 16:37

Nowa baza wolfdoga :)
 
DZIEKUJEMY!!!!


Czy dane zostaly juz zaaktualizowane?

ja dosylalam nr. rodowodu i moj przydomek. czy DM od Danieli bedzie w bazie?
I jak zostac approved for breeding? uprawnienia w PL+HD mamy :)

shaluka 05-09-2011 18:28

Czy to juz tak zostanie?
Nie chce wybrzydzać, ale szczerze mówiąc strasznie mało to wszystko czytelne .. ale ja tu raczej mało zaglądam, więc się nie wypowiadam.

Jednak bardzo bym prosiła ( kompletnie nie rozumiem skąd się wzięły takie błędy!!) o poprawę imion miotu 'B' (ktoś brał je z facebooka, czy jak, ale nawet tam, nie było napisane, że takie będą) i dodanie właścicieli, z danymi, które przesłałam już bardzo dawno temu.
Pozdrawiam serdecznie

P.S. To co jest fajne to od obrazowe rodowody i od razu zdjecia psów, posiadanych przez daną osobę/hodowlę. Może lepiej byłoby po prostu zmodyfikować starą?

GRABA 05-09-2011 18:51

Bardzo super pomysł z tymi rodowodami (fotkami):fingers1

jefta 05-09-2011 19:35

mi podobaja sie wyniki dysplazji u potomstwa i wyhodowanych psow wyswietlane od razu na liscie :)
i nick uzytkownika forum przy wlasicielu :)

czy w zakladce work pojawia sie wyniki/punkty/czas/ocena zamiast samego skrotu?

Wonderfull Wolf ES 05-09-2011 19:35

Uolaboga, ale zmiana :) ja się standardowo przy modyfikacja średnio łapię na początku i odczuwam żal po stracie, ale minie :) Margo trzeba Ci dosłać dodatkowe dane (wystawy, nr rodowodu, itd) ??


A co to MH i DNA w zakładce zdrowie??

Bajka 05-09-2011 19:45

Brawo za nowego Wolfdoga:) !!Pokłony za pracowitość!:)
Mnie najbardziej podoba się tak fajnie rozbudowana baza danych!:)
podłączam się do pytania jefty - czy wynik DM od Danieli będzie wpisywany w bazie? bo jak tak to ja chętnie pouzupełniam moje baby:)

A najbardziej chciałam ozłocić Twórcę nowej strony za mega klarowne przesyłanie danych do uzupełnienia w formacie 'dodaj JPG" i po sprawie, wysłane:). Bardzo to super:)

anula 05-09-2011 19:59

a mnie sie bannerek powitalny nie podoba - lepsza bylaby ostra Jolka lub ostry Eliś, niż takie mimozy rozmyte zblurowane...:cry:

Gaga 05-09-2011 20:01

Rozumiem ogrom roboty nad nowa bazą, duży szacun! I nie wiem czy mamy fazę "under construction" i nie należy się jeszcze czepiać, czy już można? (chodzi o dane psa, bo znalazło się tam coś z kosmosu, co nie ma żadnego poparcia w rzeczywistości).

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 401932)
a mnie sie bannerek powitalny nie podoba - lepsza bylaby ostra Jolka lub ostry Eliś, niż takie mimozy rozmyte zblurowane...:cry:

de gustibus....i tak dalej, choć popieram. Ale może referendum nie zostało przewidziane?:) Trochę ta "grafika" trąci pierwszym otwarciem fotoszopa ;p

p.s. a może by tak..sliderek?;)

Lupusek 05-09-2011 20:06

Jestem pod wielkim wrażeniem nowej bazy danych. Gratulacje dla twórców! Super!
Od razu postuluję za dodaniem zakładki sport lub uzupełnieniem o sport np. w zakładce work & training, w której będą informacje dotyczące sportu i osiągnięć sportowych.

anula 05-09-2011 20:10

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 401933)

p.s. a może by tak..sliderek?;)

slideshow dobra mysl...

anija 05-09-2011 20:14

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 401933)
Trochę ta "grafika" trąci pierwszym otwarciem fotoszopa ;p

haha... to samo miałam napisać... pierwszy lepszy efekcik z galerii filtrów nie jest fajny... ;)

Gaga 05-09-2011 20:16

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 401938)
slideshow dobra mysl...

Zwłaszcza, że zniknęły fotki na głównej :( Lubiłam je....

Witek 05-09-2011 20:22

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 401940)
Zwłaszcza, że zniknęły fotki na głównej :( Lubiłam je....

Nie zniknęły, są niżej. Ale ciężko teraz będzie sobie losować z nudów przez F5 :P
Ale fakt faktem baza wygląda super. Bardzo podoba nam się dodanie zdjęć z spotkań, wystaw etc. :)

anija 05-09-2011 20:28

Quote:

Originally Posted by shaluka (Bericht 401906)
Jednak bardzo bym prosiła ( kompletnie nie rozumiem skąd się wzięły takie błędy!!) o poprawę imion miotu 'B' (ktoś brał je z facebooka, czy jak, ale nawet tam, nie było napisane, że takie będą) i dodanie właścicieli, z danymi, które przesłałam już bardzo dawno temu.
Pozdrawiam serdecznie

ja też bym o to prosiła jako nowa właścicielka Bystrej która ma PODWÓJNE imię. Reszta imion też ma błędy!

Gaga 05-09-2011 20:31

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 401943)
Nie zniknęły, są niżej. :)

Fakt, moje niedopatrzenie, przepraszam wycofuję.

szodasi 05-09-2011 20:43

Są błędy w imionach w Wolczym Duchu, są dodane psy których nie ma również ... i podpięte zdjęcia fakt, że z tego miotu, ale innego szczeniaka:)

Huan 05-09-2011 21:29

Baner na górze jest tymczasowy, bo na razie są inne rzeczy do zrobienia.. Dział wyszkolenia będzie dopiero rozbudowany i znajdą się tam na wzór wystaw osiągnięcia z poszczególnych imprez. DM można spokojnie przesyłać - jest na to miejsce w bazie, tak samo jak na inne badania (DNA, Dwarf, serce, oczy)... na razie prosze przesylac jeszcze na email [email protected]

Narvana 05-09-2011 21:34

A jak wyglada sprawa z tym DM, te od Danieli mozna tez publikowac?

jefta 05-09-2011 22:06

wreszcie znalazlam cos co mi sie nie podoba 8) czyli brak rodzicow na glownej stronie psa, rodowod laduje sie chwile a zwykle rodzice wystarczaja...

Gipson 05-09-2011 23:02

Ja nie mogę wejść w okno wystaw, coś mi sięzawiesza... A jak u Was?


All times are GMT +2. The time now is 00:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org